Xenon HID Headlight Kit Slim Ballast H7 6000K 35W 12V

Xenon HID Headlight Kit Slim Ballast H7 6000K 35W 12V

Član
35W-12V-HID-XENON-CONVERSION-SLIM-KIT-2-Ballasts-2-Bulbs-H7-6000K-Wholesale-Retail-CP134.jpg


ovaj set cu dobiti za 7 dana interesuje me da li moze na twingu?
 
Član
kad ti dodje, kupi h4 sijalice ili h4 bixenon sijalice i skopcaj sa tim balastima, i sve OK :cool:

A te H7 uvijek mozes prodati ;)
 
Član
pa ne mogu, jer su kod tebe u faru h4 sijalice fabricke, jedino ako ti nisu custom made farovi pa idu h7 sijalice sa lecom ( vidio na par twinga ) ;)
 
Član
ma znam da je kod mene H4 al kontam xenon pa mozda moze svaki.. ma hajd nea veze kad dodje kupit chu si H4 sijalice i zavrshen problem :)

josh me samo interesuje dali postoje xenoni koji daju duga svijetla ili samo postoji ova kratka?
 
Član
ChiChaK je napisao(la):
ma znam da je kod mene H4 al kontam xenon pa mozda moze svaki.. ma hajd nea veze kad dodje kupit chu si H4 sijalice i zavrshen problem :)

josh me samo interesuje dali postoje xenoni koji daju duga svijetla ili samo postoji ova kratka?




ako hoces i duga i kratka, moras kupiti bixenon.
 
Član
allroad je napisao(la):
jeste ali ti treba jos nesto osim ta 2 balasta sto ces dobiti ako zelis bi-xenon ;)

ako zeli bixenon mora kupiti sijalice bixenon sa instalacijom za duga svjetla ( mali trafo dodatni ), koja dolazi uz svake bixenon sijalice kad se kupe, i spajas ih na svoje balaste ( isti su svi ).-
 
Član
allroad je napisao(la):
jeste ali ti treba jos nesto osim ta 2 balasta sto ces dobiti ako zelis bi-xenon ;)

treba mi u ponedjeljak to sve stich vam se javim i za to bi xenon i ostalo... da se skontamo na piku mi se neko i javio odavde... pa chemo se chuti...
trebam i iz zagreba dobiti led stopke pa ako je komplikovano neshto javim vam se sa novom temom :)))
 
Top