Xenon 55W i bixenon projektori

Xenon 55W i bixenon projektori

Član
Jednostavno pitanje, dali je netko probao stavit 55W xenon u ove bi-xenon projektore što se mogu naći po piku.
Ja sam stavio ali se projektor pošteno ugrije (preko 60°) pa se bojim da se nebi sjenilo i sama leća otopila
 
Član
Da su moji ja ne bi rizikovao,sa morimoto projektorom i 35w xenonom kad je sve uredu sija odlicno mislim da nema potrebe za jacim.
 
Član
Ma nabavi 35W, bar to sad nije skupo
Bolje nego rizikovat da sprzis sjenilo, pogotovo ljeti kad je vruce i jos veca toplota od sijalice, vjerovatno ce ga spalit
 
Član
Hvala vam puno na odgovorima, imam ja i 35W i 55W. Još čekam da se ljepilo osuši pa to sutra montiram na auto i stavljam 35W
 
Član
Pa nisu losi, za tu cijenu. Ionako ih svi prodaju pod morimoto pa ne znas vise ni sta je original. Ja cu sebi ubacit pa vidjet valjaju li sta
 
BHT Ovisnik
Ja se isto mislim da li bi stavio kolegi u 406 coupe originalne farove. Opet mi nema bas logike, obicna sijalica grije vise nego xenon ako sam u pravu ? Zatim obicna sijalica je 55w, kako onda smeta xenon ?
 
Član
pravi morimoto ima na sebi žig MORIMOTO a ovo što se kdo nas i po ebayu prodaje su HID bixenon projektori.

Ja se isto mislim da li bi stavio kolegi u 406 coupe originalne farove. Opet mi nema bas logike, obicna sijalica grije vise nego xenon ako sam u pravu ? Zatim obicna sijalica je 55w, kako onda smeta xenon ?
Ovdje je rasprava o ubacivanju 55W xenon sijalica u ovaj kineska sočiva, ne u obični far. Jer u ova sočiva fizički ne stane 55W halogena a to su napravili upravo zbog grijanja, a 55W xenon se grije isto ili malo više od halogene 55W.
Tako da u ova sočiva ide samo 35W xenon, a u faru/sočivu kojem je bila 55W halogena možeš stavit 55W xenon
 
Poslednja izmena:
Član
Ja sam ubacio par setova projektora sa e bay, identicni su kao svi koji se prodaju kod nas po 100km. Nema nikakve razlike, slobodno narucujte
I one drl flexi trake isto tako. Narucuju s e bay za 12-13$ a prodaju po 65km, kvalitet nula poena
 
Top