www.protuningcentar.8m.com

www.protuningcentar.8m.com

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo posto mi je neko obrisao temu postavit cu je ponovno,a ako je opet obrise opet cu je postaviti :icon_twisted:

Znaci,otvoren je tuning/styling shop.Prava stranica je u izradi pa sam ja ovu malo napravi.Na stranice mozete pronaci samo dijelove nase ponude.Za sve informacije imate broj i e-mail na stranici
Budite pozdravljeni ;)



Temu sam ti ja svaki put obrisao jer reklamiranje se placa. A za sve informacije vezano za placanje mozes se obratiti ili na PM Edi/meni ili na marketing@bhtuning.com
 
Član
pa otidji na bht1 ili obn pa reci, e ljudi ja bi malo u program da se reklamiram,al ja vam necu platiti...
pa jarane napravi i ti sebi forum, pa se reklamiraj do mile volje. ovdje administratori postavljaju pravila i valjda ce oni reci sta moze, a sta ne. nase je da se ili slozimo ili da mijenjamo forum...
pozz
 
Član
na svim forumima sam stavio i niko nije rekao po rijeci,a kako vidim ima i drugih ovdje koji se reklamiraju a koliko sam upucen da nije placeno.
a sto se tice toga nek brise moju reklamu,daleko ce dogurati tako.ako i edo prodaje ove dijelove,ne znaci da mu ja otimam posao,on ima neke dijelove koje ja nemam i obrnuto.
 
Član
ja ne znam da li je edo jedan od moderatora ovog foruma ali definitivno da je obicni clan ili da nije placeno nebi mogo stajati onoliki baner gore...
mislim moje nije da se ja tu prepirem s nekim ili da stajem na neciju stranu,ali ako je pravilo ovog foruma da nema reklama,onda se nemas sta buniti...
ipak treba nekih prihoda i ovom forumu.nije ni domena besplatna jarane...
 
Član
znam ja to sve,imam i ja svoj forum,al nisam ja stavio baner i to.a znaci trebalo bi se placati za svaku otvorenu temu ili post po tvome
 
Legend
Nisi dobro upucen !!!

Mi nismo konkurencija niti ce mo ikada biti. To nije nas stav. Mi smo sa svima raja, sa svima smo cool. Svi moguci forumi, klubovi itd...

I link za forum slobodno mozes postaviti ako ti je do postavljanja, medjutim, ono sto je vezano za posao, to po definiciji spada u marketing, jer je reklamiranje nekog xxx proizvoda.

bhtuning team ima za pravo da uradi i napravi bilo kakve promjene i izmjene po tom pitanju, bez ikakvog dodatnog objasnjavanja. Kako "posluje" bhtuning je takodje nasa stvar, i mi imamo za pravo da radim samo u nasu korist da mi imamo od toga dobit. A ako je to pak rijec o nekoj reklami, ili uzajamnoj razmjeni banera, ili nekoj drugoj vrsti razmjene reklama, to je nasa stvar.

U svakom slucaju sto se tice fancluba, nije problem, mi to podrzavama. Medjutim bilo kakvo reklamiranje ne dolazi u obzir. Na kraju krajeva mislim da bi bilo ljudski poslati PM i reci hej care ja bi to i to mozel tako. Pa bi mi onda to pogledali, pa bi vidjeli sta moze, a sta ne.

S postovanjem ispred bhtuning,

LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top