WTF golf 2 RWD or ???

WTF golf 2 RWD or ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovaj je izgleda kao onaj frajer sto je vozio ficu i naravno nazad stavljao lance,pa kad je poslio kupio renoa 4 opet lanci nazad :lol:
 
Član
Ja neki dan sjedim na Omv Pumpi u Tuzli i gledam magistralom lik ide vozi Opel Omegu i na prednjim tockovima ima lance:):):)
Nista cudno:):)
 
Član
Ja mislim da je ovaj golf bio kod mene u mahali (Vratnik) i tako je namjenski "napucan" momak se trudio al bas:lol: i na kraju su ga cak i ovi "mahala tuning" likovi zaj. za to:lol:
 
Član
neki dan gledam neki svabo stariji tip ,montira na mercedesa lance na prednje gume,ja gledam i valjam od smija,pita on sta je smijesno,reko nista:D
 
Član
haha ja znam ovog lika i dobar sam sa njim hahah, lik ima ovog golfa od 97 godine. tad ga uvezao prva ruka ovdje... :) za vašu informaciju ovaj golf je beton održavan i u extra stanju i mašina ispod je 1.6 GTD....
a ovo je fakat pukla guma jer lik nikad ali apsolutno nikad ne skida petnaeske felge...samo mijenja gume... BTW LIK je OGROMAN pa se vi samo zezajte na njegov račun :D:D:D nemojte da bude da vas nisam upozorio :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top