World Racing 2 problem

World Racing 2 problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej raja...da vas nesto pitam..sry sto postavljam opet ovu temu .ovde..ali me zanima...instalirao sam igru..i nekako je jedva pokreno..jer bude crn ekran i onda se pokrene...igrao sam je..i onda sam stavio nekoliko auta...i opet usao i igrao...sve radilo super..sad sam ubacio opet nekoliko auta...i sad kad pokrenem bude samo crn ekran..do cega je to...molim vas pomagajte..i mora li svaki put da to crno cekam pa da krenem igrat...,,pomagajte pls ..hitno mi jeee;)
 
Član
ne instalrit naovo,vrati se korak nazad,šta si zadnje kopiro od auta i poslije čega neće radi
igra,pokušaj to obrisati ,ako mejnjaš neke fajlove od igre uvjek napravi backup,najbolje cjeli folder igre
kopiraj negdje na komp i to nek bude backup,reinstalacija nije baš uvjek rješenje treba prvo naći šta je uzrokovalo problem i po mogućnosti popraviti,i mene je znala zezati ta igra al popravljo sam je...
 
Član
ja sam je deisntlairo..jer sam bio ubacio jedno 20-30 auta..sto je previse da gledam sta ne radi...sacu probat ponovo sve uradit ..i ubacivat jedno po jedno auto...i da li je vama crn ekran kad se pali igra..kao da treba da bude neki video..i onda mi krene igra
 
Početnik
da meni budde 2 sec crno i onda video al to stisnem enter pa to skipa i onda pise imate 73 add shit neki j*ancija i onda ide normalno ..mozda ti je do kompa? koja ti je konfiguracija?
 
Član
meni bude crno i onda stane..i onda ide sve normalno..i to sto i tebi..to je da si dodao nesto u igru auta staze..do kompa nije sigurno 2.4 core 2 duo .nvidia geforce 8500 1gb ..1 gb ram ...a i igro sam igru..pa je onda crno

ej raja...evo opet sam igru inst..i necee...sve sam uradio update..pa prebacio sto na cdu ima auto i video ja mislim i onda igra bude 1,4,3 tako mi je prije radila..i crackujem i prebacim sve iz foldera crack..i upalim i samo plavo stoji....cekam samo mozda jedno 3 min i nista...dajte pomagajte mi pls..bas je dobra igra...
 
Član
Jel' moze neko da mi kaze kako da upalim kameru iznutra, ja ne mogu nikako da provalim??
Hvala unapred. .
:icon_question:
 
Član
na autima koja su dosla u igrici nemaju kokpit..samo auta koja ubacis imaju i to nemaju sva...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top