woofer pitanje???

woofer pitanje???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja, imam pojacalo koje na 2 ohma ima 900 rms-a,e sad koji woofer ima oko kilovat rms-a na 2 ohma,ili mozda pak oko 800 ili 900?Treba mi samo jedan i da mogu izvuci sto vise snage a da imam sto vise prostora u gepeku ako je moguce...:icon_question: Hvala svima koji dadnu bilo kakav prijedlog
 
Član
Esx je vec nesto, alpina je 15-ka pa mi nebi pasalo nikako,moram bar malo gepeka imat, kolika bi kutija trebala za ovaj ESX i kolika mu je tacno cijena?
 
Član
Pitaj clana Davor_ iz Doboja, ako se ne varam on mi rece da neko ima neke jeftine od kilovat, ako je to moguce da je jeftino i ako sam ja dobro cuo 100tinjak maraka.
 
Početnik
The_Dag je napisao(la):
Esx je vec nesto, alpina je 15-ka pa mi nebi pasalo nikako,moram bar malo gepeka imat, kolika bi kutija trebala za ovaj ESX i kolika mu je tacno cijena?

ESX recommended BR enclosure

cijena 499KM

quantum-qlwoofer.jpg


25 mm Santoprene-Gummi-Breitsicke
• Alu-Membran mit verstärkter Struktur
• Versilberte Push-Pin Terminals
• Verchromte Polplatte
• Kühlöffnungen für Schwingspule
• Hocheffizienter 160 oz Doppel-Ferrit-Triplemagnet
• 2.5” (64 mm) Schwingspule
• Ventilierter Polkern

QL 1222
12" (30 cm) Subwoofer
1.000 Watt RMS, 2.000 Watt Peak
Fs 26 Hz, Qts 0,32, VAS 65 L, SPL 87 dB
Impedanz 2 x 2 Ohm
Einbau-Durchmesser: 282 mm
Einbau-Tiefe: 200 mm

kutija 48L, cijev 100mm precnik 220mm duzina
 

IGY

Član
iiiizvoli quantum
mada moze ti i signum kao kod mene
sto bi raja rekla bubrege izbija :D:D
 
Član
IGY je napisao(la):
iiiizvoli quantum
mada moze ti i signum kao kod mene
sto bi raja rekla bubrege izbija :D:D

Vidjecu ako naletim negdje na polovan,neisplati mi se sad dati 500 km za njufer pa stoju za kutiju i kad mi prahne prodavat necu dobit 200 kmica za njega :icon_smile:
 
Član
pa nemoj da ti prahne. kupi nesto cim ces biti zaovoljan duze vrijeme. inace niko ne kupuje te 1000W subove da ih mazi. tako kada ih kupujes obicno su upitnoga stanja.
 
tesko ce to pojacalo pokrenuti Type R 15" to je taman za R 12" jer nema tu 900Wrms ni blizu.. sigurno.. ako se radi o onom kenwood monoblocku??
 
Član
muha je napisao(la):
The_Dag je napisao(la):
Esx je vec nesto, alpina je 15-ka pa mi nebi pasalo nikako,moram bar malo gepeka imat, kolika bi kutija trebala za ovaj ESX i kolika mu je tacno cijena?

ESX recommended BR enclosure

cijena 499KM

quantum-qlwoofer.jpg


25 mm Santoprene-Gummi-Breitsicke
• Alu-Membran mit verstärkter Struktur
• Versilberte Push-Pin Terminals
• Verchromte Polplatte
• Kühlöffnungen für Schwingspule
• Hocheffizienter 160 oz Doppel-Ferrit-Triplemagnet
• 2.5” (64 mm) Schwingspule
• Ventilierter Polkern

QL 1222
12" (30 cm) Subwoofer
1.000 Watt RMS, 2.000 Watt Peak
Fs 26 Hz, Qts 0,32, VAS 65 L, SPL 87 dB
Impedanz 2 x 2 Ohm
Einbau-Durchmesser: 282 mm
Einbau-Tiefe: 200 mm

kutija 48L, cijev 100mm precnik 220mm duzina

hm a kako tek dva komada izbijaju, to je za price...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ySVtHS4okz8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ySVtHS4okz8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top