Wörthersee 2008 moje slike...

Wörthersee 2008 moje slike...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo uso u kucu maloprije....ludnica je bila..neopisivio,zao mi sto nisam ostao do subote...fakat nevjerovatno
auta drama...
novi scirocco,q5,r8 v12 audi a3clubsport,dramaticna situacija je bila
za nekih pola sata postavim slikice dok prebacim
 
Član
23052008646fp8.jpg

evo jedna za vw fanove :)
u prikolici sve ima,kontrolna tabla mjenjac i sve,
samo sto je prikolica kompletna audiovideo,pojacala budalastinje,i sank za alkohol,kojekakvi tocionici pica i budalastinje
 
Član
Super slika! :) Samo bih te zamolio da ne stavljas velike slike posto ih necu moci vidjeti! Najbolje bi bilo 800x600
 
Član
audi sa bmw farovima uzivo izgleda perehebno...kad se probudim postavim jos slika audija
a r8 je onaj v12 ili koliko vec onaj najjaci tdi agregat kako se sjecam.
 
Član
jos kad bi ih htio da poreda kao one prve onako par slika u redu bilo bi extra,ali nece nesto
skonto :)
 
Član
@ lov

jesi cuo sta za neku tucu?
ja sam htjela doci, ali sam cula da auta drugih marki kao npr. japance su izgrebali. dvojica iz mazda foruma su pricali, pa sam propustila i nisam dosla
 
Član
da da bila je tuca,gledali mi :D u petak znaci,neki crnac i jos par ljudi,onda je postala to masovna tuca,securitiji se skupili policija hitna,mi krenuli onaj defile neki ono da prodjemo kroz taj put kroz koji sva auta prolaze i dosli donekle i okrenuli se,tucnjava je bila zestoka.
a da su grebali druga auta ne znam,mozda navece,mi smo usli u onaj ogradjeni dio i tu ostavili auto na nekoj livadi.vrlo lako moguce da su grebali auta,jer je bilo puno pijanih budaletina...
 
Član
od auta koja su mi se svidila,renault ovaj alpine,passat coupe,scirocco novi,audi a3clubsport
a ovi sa prikolicama-autima su posebna prica...ovaj audi a3 zlatnozeleni je haos
ona oni kombiji,onaj sa ps3 i xbox a tv onaj crt hehehe

steta sto nismo mogli duze ostati,al vrijeme je ionak bilo ko k
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top