Wlan Wi fi hacking

Wlan Wi fi hacking

Član
raja jel iko ovo radio ako moze da mi pojasni kako da uradim castim za info il placam po dogovoru
 
Član
Moze se hack wifi na dosta nacina i potrebno je poprilicno znanje.Recimo, skines sebi http://www.backtrack-linux.org/ instaliras na stick da mozes neovisno podizati na bilo kom racunaru i testiras.Ali naravno, prije toga treba nekoliko debelih knjiga procitati :icon_biggrin:
 
Član
Ma kakvo znanje, o čemu ti to? Ja pogledao jedan tutorijal na youtube od 10 min i provalio WEP začas.
 
Član
Ja sam mu dao link da se malo ozbiljnije posveti tome, ako ga interesuje....Za kradju komsijskog interneta mu je dovoljan www.google.ba
Primjera radi,moze da radi sniff wifi mreze, da kupi passworde, da uzima cookie da se loguje na tudje naloge i jos mnogo toga.Ali naravno prije toga svega, mora da zna da je to sve zakonom kaznjivo i da moze da snosi poprilicne posljedice....
 
Član
Ma okladio sam se s komsijom da se moze wi fi mreza hakovat on tvrdi da nemoze sad bi mi bilo extra kad bi mi neko na p.m ili ovdje unaprijed hvala
 
Legend
zavisi koja mu je zastita, ako je wep, moze se za 5 miuta odraditi, ako je wpa, nemoj dzaba pokusavati
inace skines sebi linux backtrack 5 i ides preko gerixa koji to odradi zacas
 
Član
Ja sam gledao ima ovaj program sto oni spominju za android telefone al mob treba biti rootan. Pa eto ako ti nije mrsko trazit ;)
 
Član
sve zavisi koji je ruter, ako je malo bolji i ima pppoe server onda nemožeš ništa..ako su ovi loši onda može doći do šifre nemoraš se ni zakačiti na ap..al te on uvijek vidi na ruteru...

U biti ja svima pustim da idu na net preko mene, samo profiltriram šifre na serveru i dobijem sve šifre koje koristite, pa se vi kačite tako na tuđe wifi :) čak se može filtrirati msg sa fejsa, msn, skaypa itd...
 
Top