WINDOWS 7 ULTIMATE PRODUCT KEY

WINDOWS 7 ULTIMATE PRODUCT KEY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
emir_89 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
kod mene nece jbm ga ja....:(

imas li msn?? posalji mi u pm pa cu ti zapakovati i poslat ovaj aktivator koji sam ja koristio. meni je u programu everest i nakon njegove instalacije odbrojavalo dane, ali kad je isteklo 30 dana samo je nestalo, evo upravo sam normalno odradio update...

Cek ja sam preko 7loadera 1.6 od hazara napravio i restartiro komp i jos mi uvjek pise 11 dana do isteka windowsa naci da mi se ne odbrojava vise??
 
Član
Ljudi zapamtite jednom.... Windows update KB971033 morate sakriti (desni klick->hide) i sve preactivated verzije kao ova sto je powerstrip postao ce raditi... Ja koristim tu i radi Win7 bez problema i svaki update osim ovog sam skinuo i instalirao i ubi Win7, dosad bez premca najbolji sto se tice OS-ema iz MSa.

Sto se tice ovog updatea, to vam je onaj Genuine Verification koji je bio kod XPa, samo je sad pod ovim imenom u Win7 i on bukvalno vam dosta zezne stvar. Cak i ako imate ovaj update mozete ga izbrisati i napraviti da vam se ne pojavljuje ono This is not genuine copy of Windows ili sta vec, ali otom potom ;)
 
Član
Nisam dugo pratio temu, pa me jedan kolega zamolio za pomoc!:icon_smile:
jedini nacin za free aktivaciju je uklanjanje WAT (Windows Activation Technology), cime se ujedno omogucava nesmetan update sistema i bez problema prolazi Window genuine na oficijelnom sajtu! :D

Evo i linka za Remove WAT: http://www.megaupload.com/?d=C7LYP1JM
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
powerstrip je napisao(la):
Ova verzija sedmice radi i full je aktivirana (samo instalirati):
l i n k

jel je ti koristis? ja sam je nedavno skinuo i meni nije moglo!

skinuo sam ja onu sto sam ti slao link, radi bez problema, instalirao je na lapic normala i sve ok s njom, tako da je nesto do tvoje masine!!!!

a moze bit svasta. meni skinulo al kazem ti nece da mi boota preko tog sto sam sprzio! nego de mi reci gdje si ti mozes li mi ti sprzit to na cd da pokusam. platim ti koliko treba?
 
Član
Imam isti problem :( Nemam pojma kako da aktiviram do kraja svoj Windows 7 Ultimate. Traži mi product key. Ima li neko rešenje? Hvala unapred!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top