Windows 7 ReadyBoost

Windows 7 ReadyBoost

Član
Jednostavno priključite USB izbrisivi memorijski pogon ili karticu i dopustite značajki ReadyBoost da ih posudi. ReadyBoost je projektiran tako da priskoči u pomoć kada vam ponestaje računalne memorije. Nedostatak memorije može usporiti računalo jer Windows, kojem je potreban prostor za pohranu podataka, koristi tvrdi disk. Izbrisiva memorija je brža mogućnost.

ReadyBoost je kompatibilan s većinom izbrisivih uređaja za pohranu. U sustavu Windows 7 ta značajka može upravljati s više izbrisive memorije i s većim brojem uređaja — njih najviše osam i osigurati najviše 256 gigabajta (GB) dodatne memorije.


http://www.youtube.com/watch?v=6j4GfafdNxE
 
Član
Samo jedna napomena što se tiče ready boost-a. Onaj tko ima odlične konfiguracije i želi koristiti ready boost ili neki program namijenjen istome, neka se ne zacudi ako mu uspori kompjuter umjesto da ubrza.Redy boost je namjenjen samo slabijim racunalima koji imaju 1gb il 1,5gb rama , i kad umetnu stick od 2gb ubrza im komp djelomicno...;)
 
Član
hmmm a kako sada ovo, jeli treba neki update uradili ili service pack, u mene je win7 ultimate edition, nisam nikakvih update-a radio...:icon_biggrin:
 
Član
EH, 4 gb usb koristim jos od januara 2010 kad sam instalirao win 7 i mogu samo reci da je strasno korisna stvar :icon_biggrin:
 
Član
Salle je napisao(la):
hmmm a kako sada ovo, jeli treba neki update uradili ili service pack, u mene je win7 ultimate edition, nisam nikakvih update-a radio...:icon_biggrin:

ne treba di update samo ubaci stick i prati upute sa linka i to je to;)
 
Top