Wheelsandmore Ferrari 458 Italia

Wheelsandmore Ferrari 458 Italia

Član
Wheelsandmore-Ferrari-458-I.jpg


Njemački tuner Wheelsandmore je lansirao novi paket nadogradnje za Ferrari 458 Italia, a odnosi se na povećanje performansi i malu promjenu stila. Počevši s performansama, Wheelsandmore Ferrari 458 Italia je dobila dodatne konje tako da sada raspolaže sa 620 KS (tvornička verzija razvija 570 KS).

Wheelsandmore Ferrari 458 Italia je u mogućnosti ubrzati do 100 km/h (0-62 mph) za 3,32 sekunde. Odgovorni za ovaj skok u snazi je poboljšan ispušni sustav. Cijeli sustav je dobio i termičku toplinsku zaštitu. Pretpostavljamo da je ova zaštita radi bojazni da se automobil ne zapali, pošto je to u zadnje vrijeme dosta česti slučaj kad je u pitanju Ferrari.



Vizualna poboljšanja izvedena na Wheelsandmore Ferrari 458 Italia uključuju 21 colne 6Sporz felge (9,0 × 21 sprijeda i 12,5 × 21 straga sa Hankook gumama 245/30/21 i 345/25/21). Ako pogledate sliku primjećujete i bijelu prugu koja se proteže od jednog do drugog kraja automobila. To bi bilo to, a za ostale izmjene Wheelsandmore stoji na raspolaganju.

ferrari_458_italia_wheelsandmore_002.jpg


ferrari_458_italia_wheelsandmore_003.jpg


ferrari_458_italia_wheelsandmore_004.jpg


ferrari_458_italia_wheelsandmore_005.jpg


ferrari_458_italia_wheelsandmore_006.jpg


ferrari_458_italia_wheelsandmore_008.jpg
 
Postoje neki automobili koji su već serijski dovedeni do savršenstva, u koje je ugrađeno najveće moguće znanje inženjera i dizajnera, npr. Ferrari 458, i svi dodaci od ovih nekih kvazi tunera samo zaser.u to auto. :icon_mad:

Stvarno ne podnosim vrstu tuninga koju sam nazvao: "TUNING PO SVAKU CIJENU"
 
Član
ma vala, taj ferrari je naprijed pre lijep, a nazad mi je tako odvratan... tako bi volio vidjeti neki tuning da mu netko nazad napravi 4 auspuha po 2 na dvije strane... a ne ovako...

to je moja jedna zamjerka za taj auto, i ova stop svijetla su mogli bolje izvest već ovo "jedno" bolje da su stavili dva kao u nekih modela prije...

ako me razumijete šta zelim reć...
 
Top