wheel-whores? Moze mala pomoc :)

wheel-whores? Moze mala pomoc :)

Moze li mi neko reci jel neko upoznat sa ovom grupom, k cemu oni vode :) Nekako mi se svidja njihov stil, a prije nego sto sam naletio na njihovu stranicu mislio sam da lakiram felge u ovu rozu-pink boju i jos neke detalje....



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Pa sad mislim na taj njihov neki stil icii..
Znaci idem masku naprijed,farove,felge itd...I 2-3 naljepnice...Posto mi neide engleski rekoh da nisu neki pederi,pa da nosim njihove oznake :p
 
Član
Nije to nikakav klub niti grupa, nego obicni forum i jedina stvar o cemu se radi su felge felge i samooo felge...sto rijedje, sto sire sto vece i to je to ;) Clan sam na WheelWhores-u ima vec koji mjesec, i covjek sto se nagleda felgi da ti srce stane ;)
 
Član
trebas da razmislis o svom seksualnom opredjeljenju ukoliko ofarbas felge u ruzicasto ;)


hoces da si wheel whore... nabavi 20'' kakve god, ofarbaj u neku drecavu boju(moze i pink, samo mi ne prilazi) i eto :icon_biggrin:
 
Ivice i Trizaaa nemoj da me ljutitee :D Onda ti Ivice pogotovo nemas prava glasa tu :D

Gaga ko vise gleda kakva je gdje boja, il jel na musku pink ili na zensku plava??
 
Član
nemas pojma kako se meni svidja ova furka,al' jbg astra nije auto za toga,dok kod tebe je druga prica,uradi,imas moju podrsku...
prvi glas ZA :cool:
 
Član
black_devil je napisao(la):
I meni se fura ovo..Jer bi svakom upadalo u oci auto..Zavisi kako kome i na kakav nacin...

ma boli te djon kako drugima upada u oci :D
neobicno i rijetko na nasim prostorima...
jedino ce ti seljaci koji se "razumiju" i koji furaju seljo Ćuning sa sto vise dioda i izolir trake u vidu tribala reci "vidi ovog seljaka",hah vec vidim tu scenu u glavi :lol:
svakome iole normalnom bi trebalo biti ako nista,zanimljivo :D
 
Top