Weitec ili KW ?

Weitec ili KW ?

Član
pomoc ljudi,neznam sta da uzmem,dvoumim se izmedju Weitec-a i KW V1 basic,sa cjenom su tu negdje oba....
 

IGY

Član
Lexillium je napisao(la):
Lowtec...za dosta manje para dobijes i previse...sam se uvjerio :cool:

nije pitao sta je jeftinije ni kako ce jeftinije proci nego kako ce bolje proci ;)

sjedi kod mene u ibizu, pa probaj na weitecu kako se ponasa auto pa probaj onda svoje na lowtec i onda pricaj o razlikama



on topic

weitec ti je jeftinija varijanta kw-a, prave se u istoj fabrici samo eto ovi su low budget, ali takodze vrhunski
ako ti je mala razlika u cijeni uzmi kw v1 jos bolje kad bi mogao inox line
 
KW bez razmišljanja...baš ko što ti je IGY reko, Weitec je jeftini KW...ako već imaš pare za KW, uzimaj njih..
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Lowtec...za dosta manje para dobijes i previse...sam se uvjerio :cool:

za manje para(npr 190 eura) na ebay mogu uzeti i FK,ali to bi u mene propišalo za mjesec dana,a sto igi rece kupis Weitec i miran,al onda vuce ono, dodas nekih 200 maraka i kupis kw basic,onda dodas jos 200 maraka pa mozes kupit KW inox line...:icon_rolleyes:
 
Član
KW u svakom slucaju, ako ti razlika u parama ne igra neku ulogu. A jos najbolje ako se mozes protegnuti za Inox line.
 
jel nove gledas? jel za golfa 4? da ti ja nabavim polovne weitec gewinde? javi se na PM...

a ustvari sad vidim za je za boru...isti je to djavo...
 
Član
@mtopic,pare igraju ulogu jebiga,znam da je KW vrh,samo sam htio da vidim sta je sa weitec,gledano po cijeni i one su vrhunske
 
Član
dinozzo je napisao(la):
@mtopic,pare igraju ulogu jebiga,znam da je KW vrh,samo sam htio da vidim sta je sa weitec,gledano po cijeni i one su vrhunske

JBG, ako si na knap sa parama onda uzmi weitec. Kao sto Igy rece, one se prave isto gdje i KW i njihov su podbrand, tako da ne mogu biti lose. A ako ti nije neka zurba, sacekas jos malo, skupis razliku para pa uzmes KW, ali ni sa weitec-om neces pogrijesiti.
U svakom slucaju daleko je bolji od FK, JOM, Raceland i slicnih "nazovi gewindi"
 
Član
hvala drug na savjetu,kad vec uzimam strpit cu se do regresa,nadomirit jos malo i KW :icon_smile:
 
Član
kw neces pogresiti,samo ja bih ti savetovao da uzmes inox line kao moje i onda si miran sto se rdje tice;)
 
Član
dino regres tek u maju:cool::cool::cool:
nisi mi nista javio za onog u banovicima, da idem ili ne
u nedjelju dolazim u travnik vjerovatno, pa da to rijesim sutra
 
Početnik
ili si na KW ili nisi, radije KW basic line( razlika je SAMO u materijalu kucista) nego bilo kakav low, ultra pro gro tec..

a ljudi znaju , probali su i KW i FL i Lowtec pa mogu pricati..
 
Top