Wanna be M5

Wanna be M5

Član
.


Evo da i ja predstavim svoju vozilicu:




Modifikacije:
Snaga 218 KS stock, chipovan je, ali mislim da je lose uradjeno..
Felle: 20'', 8,5J naprijed / 10,5J nazad
Opruge 40/35 na stock amortizere

Naruceno je slijedece i stize za oko 10ak dana:






Poslije body kita cemo vidjeti da li ide kompletan na farbanje ili ne, posto je trenutno boja poprilicno u****bana :icon_mad:

Sto se tice muzike, ostaje za sada sve stock, osim woofera koji ce za par dana lagano u haubu, zajedno sa pojacalom (Pioneer) i ne treba mi nista vise iskreno.
 
Član
koje godiste? jesu li ovo farbana prednja vrata, na slici se cini kao da je druga nijansa boje...
 
Član
Farban je prednji lijevi blatobran i zadnja vrata, ali je neko lose uradio..kao sto sam gore i napisao boja mu je u**bana pa ce trebati kompletno farbanje najvjerovatnije. :) Nije photoshop uopce, jer sam zaboravio raditi u PS :(
 
daj nam jos slika pa ti onda mozemo vise komentara dati,i koja je chuka u njemu ,unutrasnjost daj malo podataka :icon_question:
 
vidjao sam jedan dan ovog bmw u bihacu,mozda si bio u prolazu...Dobro sam zapamtio ove felge i vrata druge nijanse hah...bas se ismijali ko mu je tako dobro pogodio boju :lol:
sve u svemu sretno dalje ;)
 
Član
Sto se tice cuke, u piitanju je 3.0 dizlo :icon_mad: a na interijeru nije nista radjeno, sve je stock ili ti ga klasika. Nisam jos radio fotografije biti ce naknadno.

Kad smo kod fulanja ove boje na vratima i blatobranu, takvog sam ga i kupio, a da nisam ni primjetio. :( Kroz Bihac ja nisam prolazio sa ovim bimmerom. A nije moguce ni da je ovaj sa ovim fellama. Mozda ima neki drugi, ali ja nisam sigurno. :lol:
 
Član
Kako neko moze farbati auto koji je nov kostao 100.000 od oka, ono haj tu je negdje boja..ne kazem da si ti farbao, ali brate ko ga tako "uradi". Moje misljenje je da se bolje bilo originalnog ga ostaviti samo ga dovesti u dobro fabricko stanje, mozda M-paket Felge ili karambolke, ali eto, to je moje misljenje. Inace je ovaj E60 extra serija, jedna od najljepsih
 
Top