Wald W204 C-Class Black Bisson Edition

Wald W204 C-Class Black Bisson Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
9080725.003.Mini1L.jpg


9080725.003.Mini2L.jpg


9080725.003.Mini4L.jpg


9080725.003.Mini5L.jpg


9080725.003.Mini11L.jpg


9080725.003.Mini10L.jpg


9080725.003.Mini13L.jpg


9080725.003.Mini16L.jpg


9080725.003.Mini19L.jpg


9080725.003.Mini20L.jpg
 
sve je to super,ali mi ne pristaje oz ovu znacku,koliko god se ja (ili on) trudio da da ga gledam ko trkaca,merca meni ostaje ono sto je uvijek bila;teska,troma,neokretna limuzina.

ebi ga,neke stvari jednostvano ne idu zajedno.

(sl klasa je nesto drugo,premda i tu sam skeptican:))
 
Početnik
sve ok ali merc neokretan ??? think twice ... lakse si se mogao u ulici okrenut sa sto dvajs' trojkom nego sa fichom ...
 
mozda sam prenaglio:D

a i nemam bas iskustva sa 123-om,imao je jaran i mene je auto nerviralo do boga,sporo,nikakvo,ko camac se ljulja,ali da je udoban,jeste,bas je...limuzina.
 
Početnik
a dizelku je vozo bezbeli 200d to i jest slonko ... jedva krene ... ja sam imao benzinku 230ce coupea i bio je malo lakshi, 100 kw pichio 180 na plin ali kad se krene ljuljat kad neshto naidje kraj tebe ... noge se oduzmu :)
 
Član
autic beton izgleda al ovaj spoiler ko da su ukrali sa nekog lancera evo il neke impreze ne stoji nikako meci
 
jeste dizel bio.
al eto cak i coupe benzinac je u krivinama bio nikakav,tvoj primjer,ma nije merca sportsko auto i tacka.:)
 
ok
sto se tice izgleda, mirise fino i ulozeno je truda. naravno pretpostavljam da svaki ovaj dodatak ima neku funkciju u poboljsavanju performansi automobila.
sto se tice Merca i njegove okretnosti.. dok AMG nije daaaaaavnih godina krenuo u obradu automobila Merc jeste bio sinonim za pouzdane tenkove nadjakog luksuza i naglasene tromosti. ali ipak, mnogi modeli iz Mercove proslosti daju naslutiti kako se radi i o proizvodima sa naglasenim vozackim stihom. sjetite se Gullvinga, CLK-GTR, SLR i sada, AMG Black serije vozila.
lijep uradak. malo extremno za moj ukus, ali ipak lijep.
 
CLK-GTR???

hm,na testovima se pokazao kao los auto,na jednom testu se cak pokvario,hm!
"Los" u poredjenu sa ostalim iz svoje klase.
 
Putovanja.ba
Administrator
Je... izgleda!

Nije mi po ukusu al mocno izgleda, imam par zamjerki na bodykit, al progledat cu im kroz prste :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top