Wagenfest #2 Čačak 16.04.2011.

Wagenfest #2 Čačak 16.04.2011.

Član
wagenfest2.jpg


VW KLUB SRBIJA I LAKEAUTO TRADE

Vas pozivaju na zajednicko druzenje !!! 16.04.2011. u Čačku. Bulevar oslobodioca bb

Skup pocinje u 10h i obuhvata veoma zanimljiv sadrzaj kao i specijalne goste VW kluba iz Bugarske i Crne gore!

Takmicenje u Stylingu, DB-Dragu !!
Test voznje: Passat b7, Golf VI, Polo, EOS
Nagradne igre, kao i jos dosta zanimljivih iznenadjenja !!!

Skup traje do 17h a zatim VW klub nastavlja put Zlatibora...

SMESTAJ na Zlatiboru za one koji se odluce je u vili Stikic, i kosta 6e + boravisna taksa 105 din. Bili smo tamo i prosle godine, odlicne su sobe, plus imamo rostilj i bastu ispred, stvarno je prelepo.
stikic.jpg


Evo mape gde se nalazi LAKE AUTO, gde ce i biti skup:
mapal.jpg




Ja bih licno pozvao sve ljude dobrog raspolozenja koji voze VW ili bilo koji auto iz VAG grupacije na odlicno druzenje ;)
Ocekujemo 10-ak auta iz Crne Gore, kao i nekoliko auta iz bratskog kluba iz Bugarske. Pa mislim da ni vi iz BiH-a ne biste smeli da zaostajete, jer koliko sam video, ima ovde dosta dobrih autica koje bih i rado video uzivo, a i licno se upoznao sa svima vama.

Dakle svi su dobrodosli, a sto se tice smestaja obratite se meni, ali obavezno do kraja marta da biste imali mesto ;)
Takodje mozete ovde da potvrdite svoj dolazak, cisto da bismo imali brojnu evidenciju.

Ako neko ima dodatna pitanja, takodje mozete meni da se obratite. Veliki pozdraVW! :cool:
 
Član
Vagenovci doci cu da vidim sta imate da pokazete :) Nego koliko vozila ocekujete? Da nije parking kod laketa mali za takav skup?
 
Član
Bice nam drago ;)

Za sada se na forumu vec prijavilo 32 auta, a s obzirom da je prijavljivanje pocelo pre 4 dana, to je bas dobro. Stace svi, nadam se, prosle godine je ako se dobro secam bilo 30-ak auta, ali smo zauzeli samo parking ispred i malo sa strane. Sad cemo imati na raspolaganju i parking iza Lakeauta, trebalo bi da bude dovoljno.
Ma ako treba, naguracemo kola i u salon heeh :cool:

Ima na kraju krajeva i preko puta mesta, a i ka pumpi ce nam osloboditi ako bude bilo potrebno.

Okacicu slike neke od prosle godine kasnije ;)
 
Član
Sta da vam kazem, za sad 66 prijavljenih auta na forumu, mada je prosle godine skoro trecina bila van spiska ;)

Bice svi od keceva, Transportera, pa do nove mk6 GTi :cool:
 
Član
Ne znam lika, tinijev drugar neki. Bice i mk5 gti, i neka 2 corrada g60.
A mislim da dolazi i neki mk4 sa air ride-om, ali nije sigurno.
 
Član
brate ovde je 17.04. Tuning Show Gradiška ,tako da ce vecina odvojiti dnevnicu za to,ali nez mozda se i nadje neko da ce doci ;)
 
Top