vw polo

vw polo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako.. smatram da je doslo vrijeme da i ja svoj projekat pretstavim radi se o vw polu iz 1980.. auto je rastavljeno kompletno lakirano, zatim dio po dio sastavljan .. jos nije gotov ali je dosta toga odradjeno bla bla bla .. idemo slike :)




zatim je olakiran u ovlastenom servisu profi oprema ovo ono .. nisam bas zadovoljan ponovo ce radit =)





doso kuci :D


spustanje


unutrasnjost se uradila...

naravno i muzika mora bit tu


gepek :)

sjedista su od golfa 3 GTI ubacena i presvucena





ah da :D ima neki i volan!!....

to je za sada.. motor se radi.. bijesni 1.4 Diezel ce za sada biti u njemu .. a nekad vjerovatno nekakav bjesniji benzinac.. slika ubrzo vise u zavrsnoj sam fazi radova i et :D.. komentarisite da vidimo dal valja ili ne hehe pozz!
 
Član
hvala svima na pohvalama.. felge nece za sada ic nit BBS rm nit ATS classic za sada ce ronalke ic evo ove:





stoje mu lijepo :) i ravne su felge.. naravno trazicu nesto zanimljivije.. al za sada ove ostaju :) veliki pozz svima :D!
 
Član
evoga,, motor lego u poljaka =)



evo ga upoznavanje:

Guranje:


i na kraju moji dragi majstori zadovoljni hehe :
 
Član
mali update.. naletio sam na jos neke felge :) mozda ih ostavim sebi.. ak ima interesanata neka se jave na prodaju su 3-dijelne 13-ke :)
 
Član
hajj dobro.. nisam vas htjeo zamarat s time. al evo mali update.. upalio je Polo danas radi ko sat :cool:
ii usput da se pohvalim .. novi set felgi za pola mislim da su vam poznate... "steffan"


8x14 i 9x14 :) pozz!
 
Član
Prvu noc prezimio napolju.. i prvu kisu prezivio ovih dana aBd ponovno lakiranje.. pa stavljanje branika :)







usput,, felge s njega su na prodaju :)
 
Član
radi se polagano.. sitnice se odradjuju.. jos cekam da prime auto na ponovno lakiranje.. ali evo.. ovako ce izgledat auspuh :D .. mozda se vama ne svidja.. al to mene ne zanima :D:D

 
Član
Branici se farbali i nisam mogo izostaviti ovaj znak koji ce se nalazit iza tablice.. naravno na Tuning Showovima se tablica skida :D bice update kad se postave branici na auto



pozdraVW :cool:
 
Član
evo nema slika vec neko vrijeme tako da.. :




El podizaci


Dugme za otvaranje gepeka


Branici postavljeni cekam tablice :)



Veliki poz :123:
 
Član


iako je zima.. i snijeg je do koljena.. ipak se malo radi.. kutijica gotova ja zadovoljan .. pozz! :cool:
 
Član
da vam se javim malo.. radi se po-malo.. auto se vec voza.. registrovano je.. felgice sam neke nabavio.. felge nikako nisu moj stil.. ali eto.. lijepo mu stoje.. sta cu ja sada... za sada samo slika felgi.. kasnije i slika auta.. definitivno moram nizi profil nac .. poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top