VW Phaeton Lounge

VW Phaeton Lounge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Predobar Phaeton "Liumuzina",jedna od najljepsih sto sam vidio u zivotu!
(Najjaca limuzina mi je Hummer)

Slikano prije 2 mjeseca u Becu :)
 
Član
po meni bas nije dobar, jer su mu premekane linije prenjeg i zadnjeg kraja, a ovo nekako dugacko...bolje mu stoji onaj normalni oblik...isto tako i A8-ici, seriji 7 i S klasi...
 
Faya_M5 je napisao(la):
po meni bas nije dobar, jer su mu premekane linije prenjeg i zadnjeg kraja, a ovo nekako dugacko...bolje mu stoji onaj normalni oblik...isto tako i A8-ici, seriji 7 i S klasi...

ajde ba..ovo i nije napravljeno za takve kao sto si ti
 
Član
adnan_17 je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
po meni bas nije dobar, jer su mu premekane linije prenjeg i zadnjeg kraja, a ovo nekako dugacko...bolje mu stoji onaj normalni oblik...isto tako i A8-ici, seriji 7 i S klasi...

ajde ba..ovo i nije napravljeno za takve kao sto si ti

dobro jarane, za ovo cemo ja i ti popricat...
btw. nek je et za tebe napravljeno...ah da, zaboravio sam da se tebi protiv VW-a ne smije nista rec...ccc
 
nemoj molim te samo udarati xD...nisam reko za vw..da je bilo sta drugo bilo opet bi mi misljenje isto ostalo..
 
Član
ma da naravno...znam te ba, al haj nema veze, ja znam samo kad ti se nesto malo kaze protiv VW koncerna ti se upalis odma...al haj da ne idem u OT...pozz
 
Član
ala mishkooo al je dug ko kobasa hehe....unutra mi je mahnit, drveni pod i te fore, isto ko jahta....mogu mislit cijene, da me infarkt dekne odma...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top