VW Passat B5 1.8 20V 92KW

VW Passat B5 1.8 20V 92KW

Član
Znaci sam naslov kaze o cemu je rijec...izletio povoljno 2000g.i ima plin..sad me interesuje o cemu najvise da obratim paznju sta su mane sta prednosti...sve sto znate pisite..hvala.
 
Član
1.8T 98 ili 99god ima u covjeka 3500KM limuzina , koza , klima , trokraki volan , metalik boja plava ( 3500KM ) ali nema plin ovaj i nije registrovan , gledao ga ja neki dan...
Zavisi taj koja je cijena :D
 
Član
hoce covjek 4000km reg i ima plin malih packica ima na haubi i farove treba polirati trapovi su super all opet bi to islo sve na provjeru.
 
Član
maa proban na plin ide opet dobro oko 10kg plina uzme a jeste limuzina 2000g. evo slican ovom.
VW_Passat_B5_front_20080816.jpg
 
Član
To je fina cijena , mislim da je na ovom passatu ovjes prednji skup , kranice , lafete i to..
Ostalo da je standardno , ali opet naci ce valjda jos neko da kaze nesto..
U svakom slucaju , fino auto , da se fino srediti..
 
druze,sto se tice prednjeg trapa ,krajnice i 10-tak alu lafeta,,ako je los put mjenjat ces ih k'o carape,ali ako se vozi po koliko toliko dobrom putu ne brini,ja imam ovakvog dizela 81 kw,,kod mene je vec 9 god,,i prezadovoljan sam
 
Super Moderator
ne mora znaciti da ces mijenjati. moja djevojka je kupila novog 3bg passata, citav vijek se vozi na 15'' tockovima, i tek na 250 000 je nesto prokuckalo na lijevoj strani i zadnji amortizeri bili za izmjenu
 
Član
Hvala opet na informacijama a bit ce pretezno na cesti..ceste relacije bit ce Tuzla-Sarajevo...:)
 
Član
Ma i taj prednji trap vise nije toliko skup. u Motorexu imas set sva ramena velika i mala za obadvije strane, krajnice i svi novi saravi dodje oko 350KM sa garancijom od 2 ili 3 godine. Ne sjecam se tacno :)
 
Top