VW ov novi super Passat - ECO clean

VW ov novi super Passat - ECO clean

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
car_photo_291186_25.jpg


car_photo_291183_25.jpg


car_photo_291189_25.jpg


car_photo_291192_25.jpg
 
Legend
Sminkerski Passat posjeduje nova tri moda voznje, pa tako u "SPORT" modu daje citavih 311 KS i 430Nm, a ako zelite da "kulirate" onda je tu GT mod sa 252 KS, i ako zelite da ustedite gorivo tu je ECO mod koji spusta snagu vozila ispod 222 KS.
 

IGY

Član
kako je dobar
mogli su nazad malo bolje uraditi ali opet je uh
pa da to je VW :cool:
 
Član
necete vjerovat ali prije mjesec dana sem na ovakvom vadijo getribu ;););)

2.0tsi lamela se istopila na 800 km :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
daki, mala ispravka..
GT mod daje 252KS a ECO mod daje 222KS jos zanimljivije je da je auto u ECO modu snaznije nego produkcijski 2.0T sa 200KS a isto tako i stedljiviji.
 
Legend
freekvw1983 je napisao(la):
daki, mala ispravka..
GT mod daje 252KS a ECO mod daje 222KS jos zanimljivije je da je auto u ECO modu snaznije nego produkcijski 2.0T sa 200KS a isto tako i stedljiviji.

3 different driving modes. In sport, it’ll pump out 311 hp and 430Nm of torque in the Full Power mode. Wanna cruise? You’ll get 222hp in the GT mode. Need to save gas, as they say in the USA? The Eco mode lowers power output to 222 hp.
 
ok kad prevedes taj tekst dobijes sljedece:

ocete da se malo cruise onda dobivate 222KS u GT modu, a ako hocete da stedite onda se u ECO modu snaga smanji na 222KS.
znaci oni su pogrijesili.

http://www.netcarshow.com/volkswagen/2008-passat_cc_performance_concept/

evo ti i link iz VW materijala gdje se navodi cifra za GT mod 252KS
 
Član
Veliki respect za VW...odavno mi se jedan VW nije ovako svidio...stvarno je extra....
Unutrasnjost, tj sredisnja konzpla me pravo podsjeca na C klassu iz 2004-2005god....identicna..
 
Legend
freekvw1983 je napisao(la):
ok kad prevedes taj tekst dobijes sljedece:

ocete da se malo cruise onda dobivate 222KS u GT modu, a ako hocete da stedite onda se u ECO modu snaga smanji na 222KS.
znaci oni su pogrijesili.

http://www.netcarshow.com/volkswagen/2008-passat_cc_performance_concept/

evo ti i link iz VW materijala gdje se navodi cifra za GT mod 252KS

Pa netreba meni link :lol:
Ali mozda da posaljes autoexpresu :lol:
 
Član
Passat je fenomenalan....nemam rijeci..............jednostavno extra uraden........neki dan uzivo vidio oci su mi stale.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top