VW meet Travnik 26.10.2008!!!

VW meet Travnik 26.10.2008!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nakon dugo vremena odlucili smo organizovat jedan vw meet. Nakon mnogo razmisljanja odlucili smo da lokacija za skup bude Travnik, iz razloga jer je taj grad centar BiH.

Ako nas vrijeme i sreca posluzi datum ce biti 26.10... Sta ocekujemo od ovog meet-a? Idemo redom, veliki broj auta, nova upoznavanja, nove prijatelje, druzenje, rostiljanje... Ovim putem pozivamo i clanove drugih klubuva sa vw autima da nam se pridruze u avanturi. Clanove ovog kluba molim, da ovo razjasne raji sa vw vozilima iz grada, mahale....

Cilj meeta je i da pogledamo auta drugih clanova, da razmjenjujemo savjete, dajemo prijedloge... Nadam se da ce nam biti dobro i i nezaboravno. Razmislite svi dobro prije nego sto se prijavite da idete. Mi iz sarajeva cemo ponijeti meso, pice, rostilj(NAREDNI MEET PONIJETI PO 15KM)... Clanove iz drugih gradova BiH molimo da poenesu nesto pica.....

VW LUDILO NEK POCNE!!!!
Idemo! SPREMAJTE SE, skupljajte pare, sredjujte auta.... IZ LJUBAVI PREMA AUTOMOBILU!
 
Član
Nije bitno koji klub raja, samo nek je vw... Vidjeli smo i po drugim drzavama da, kad je vw skup dolazi raja iz svih klubova sa vw autima... naravno bujrum i ostalim (pogotovo seat,skoda,audi :) )
Svi koji zele ic neka se prijave i u nedjelju aBd donesu pare i predaju momku, LEGIONAR sa foruma iz vw cluba...

Pozz!!!
 

IGY

Član
joj
idem u Novi Sad u subotu 25-tog Fele sa mnom nadam se
ali posto mozda budemo nocili mogli bi u povrtaku napraviti jedan veliki krug pa svratiti malo
 

IGY

Član
ali Bogami tesko

Sarajevo-Novi Sad 300km
Novi Sad-Travnik 360 km
Travnik-Sarajevo 100 km
puno mi je 160 km da kruzim a bicu vjerovatno iscrpljen
no ko zna mozda me put i tamo nanese
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top