VW Golf VI update

VW Golf VI update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
VW-Golf-6-v-update.jpg


VW-Golf-6-h-update.jpg


:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Sranje :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim: u bojama :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

Neki dan vidjo dobar znak, kaze:

Life is to short to drive Golf Diesel :icon_twisted:
 

edo

Član
samo vi skontajte da kad je i izašla petica,mislilo se da je dizajn nula,ali ustvari i dan danas petica ne stari za razliku od astre i focusa,meni se ovo ne sviđa i ko zna da li je to to...
 
Član
Samo svabo:D Kolko god pljuvali po VW, VW shiba te sve "strasne" konkurente.... Kao npr passat koji je doso 2005 najnovijeg ford mondea.. Po svemu, prostranost motor sve zivo..Ko ne vjeruje nek uzme auto blic broj 16, godina XII, 2.kolovoza 2007..
Ako nema ja cu mu poslat..
 
Član
Usporedba 7 limuzina srednje klase..
-Ford Mondeo 2.0
- Kia Magentis 2.0
- Honda Accord 2.0
- Opel Vectra 1.8
-Peugeot 407 2.0
- Toyota Avensis 2.0
- VW Passat 2.0
Rezultati testa:
1. VW
2. Ford
3. Opel
4. Honda
5. Peugeot
6. Kia
7. Toyota
Best Buy - Kia
 
Legend
djulba je napisao(la):
samo vi skontajte da kad je i izašla petica,mislilo se da je dizajn nula,ali ustvari i dan danas petica ne stari za razliku od astre i focusa,meni se ovo ne sviđa i ko zna da li je to to...

Focus je izasao 2005godine, za 2008 a izgleda ovako:

0604fordfo2-320926_enlarged.jpg


0604fordfo1-320919_enlarged.jpg


750-FORD-Focus-2009_750.jpg


Naspram toga gore...

Kad smo vec kod Forda, koji se do prosle godine nigdje nije spominjao, vidjecemo ko ce dobiti nagradu auto godine.

Inace novi Mondeo je 7cm duzi od novog passata, i 24cm duzi od Audija A4, a jeftiniji je 10.000 KM u prosjeku.

Za 41.000 dobijete u osnovnom paketu 8 zracnih jastuka od kojih je jedan za noge vozaca, klima uredjaj, centralno daljinsko zakljucavanje, el.retrovizore, el. grijanje, el.stakla.. ustvari ...

EVO cjenik, izvolite imate 41.000KM na raspolaganju i opremu,imidz, izgled, dizajn, inovaciju, 5 zvjezdica na euroncap crash testu, te titulu "biznis automobila" godine a tu je pobjedio jednog VW-a, Audija, i BMW-a.

2002069862005888333_rs.jpg

2002045546562590635_rs.jpg

2002068912235885621_rs.jpg


Nemojte zaboraviti dimenzije vozila, tezinu, sirinu itd... :cool:

A da u 41.000 dodje ovo :cool:
11.jpg


ili verzija sa 5vrata koja se ne doplacuje
23.jpg


pfff ne smijem vishe, naplatice mi edo za PR :lol::lol::lol::lol:
 
u Auto Blicu sam vidio slike Golfa 6 za koje su tvrdili da su oficielne. ne lici nikako na ovaj PS! ali nema ih nidje da ih nadjem pa da postavim... :(
 

edo

Član
neču ti naplatiti,odavno sam ja skontao da je ford najbolje auto uzevši u obzir za koje
se novce nudi,pa zato ga i vozim,,,a neču trošiti riječi o novom mondeu...ali đabe kada meni krkan
kaže što nisi kupio dvojku(89,diesel 5000),ja ga odjebo i uzmem forda(95,1.6 16V,servo,centralna,
šiber,2 airbag itd...) a platio ga 5000...boli me curku...

a kad je taj isti papak ušao i provozao se nije vjerovao kako je auto udoban(nemojte da sad ispadne meni ford sad naj naj,ali jednostavnio neki ljudi ne vjeruju da je dobro ono za šta su govorili
da ne valja dok se ne provozaju)...
 
Legend
Pa jbga, nisam nikada vozio dvicu duze od 10 minuta, ali kako vlasnici istih tvrde jako je neudobna.Isto vazi i za forda, znaci eskorta nisam nikad previse vozao pa da znam ocjeniti, medjutim po rijecima vlasnika kazu da je super automobil za voziti.

Mada svaki cigo svoga konja fali, i opste poznato je da je Mercedes naj auto, samo mu fali Fordov motor. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top