VW Golf TD (Nurija) vs Audi 80

VW Golf TD (Nurija) vs Audi 80

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Tyy1yA9M2rs"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Tyy1yA9M2rs" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
 
Legend
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

Ma 130 KS audi quattro od nikice :) ide ko guja
 
Legend
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

A da dodam jos jednu crticu srama.
Mazda 145KS vs Citroen AX 170 KS Momak sam u autu, Huka i ja, krecemo na zeleno jedno auto smo bili iza u traci do. Kako je guzva huka se prestrojava u traku iza njega, i sad igra stizanja, mislili smo nema mazda sanse, al hajd i od Mikijeve praone do zadnje zgrade na zlokovcu huka ga zaobidje za duzinu, a uvlaci citroen u blokadu svakom brzinom :) shega. A Mazda je nenormalna sto vise ide u obrtaje vise vuce. Helem jos jedna crtica :p steta sto nema klip.
 
Član
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

Ipak je to Japanac , ne treba da čudi da tako ide ... Kod njih auto od 1300 cc vrti 8000 :lol:
 
Legend
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

@Alen_P Necudi mene sto Honda Civic od druga 1.4 je brza od svakog auta koje ima do 115 KS, ali me cudi ova Mazda je onaj je 1.6 DIZEL :) a znamo da dizel sto vise ide u obrtaje veca je kornjaca.
 
Član
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

Nema hukina mazda veze s dieselom:D 1.6 16v dohc common rail diesel:D
 
Član
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

heheheh ma mazdu povlacim u penziju grehota je nije stara ni 2 mjeseca a da je dr*am po SR. Zato pravim stroj koji ce ili da ide ili ce da gori ....nema mu druge.....:)
 
Legend
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

George uzmi pistolj pa me upucaj, sta me patis. Ljepo je ovo na fotki, medjutim nebi nikad proslo u BiH. Nazalost.
 
Legend
RE: VW Golf TD (Nurija)  vs Audi 80

Jah karburator :) danas mi drug prica dosao mu neki lik i hoce klimu da mu ugradzuje u audija :) pocupo sve iz B4.
Eh mislim se obradovo bi se i ja jednoj :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top