VW GOLF MK1 "A DREAM COMES TRUE"

VW GOLF MK1 "A DREAM COMES TRUE"

Član
Vozdra rajo!

Napokon mi se ispunila zelja i postao sam sretan vlasnik Golfa MK1 :)!

VW GOLF MK1 TAS
GODISTE 1979
MOTOR 1.1 BENZIN 50KS
90.000KM PRESAO
CHROMIRANI BRANICI
1 VLASNIK 35 GODINA BIO KOD JEDNOG COVJEKA
OPREMA STANDARDNO ZA TO GODISTE :)
UNUTRASNJOST KAO NOVA
SVE ORIGINAL OD REZERVNE GUME DO RADIA PA CAK I KUTIJA OD PRVE POMOCI JE IZ 1979
STO SE TICE HRDJE IMA PO OBICAJNIM MJESTIMA ALI NEMA RUPA ILI DA JE SKROZ PROPAO ALI IONAKO CE SE RADITI TAKO DA TO NIJE TOOOOOLIKO NI BITNO

GOLF CE SE NARAVNO "SREDJIVATI"
PLANIRANO JE LAKIRANJE, FELGE, GEWINDE I DOSTA DOSTA STVARI

A EVO SADA SLICICA
 
ako je prica takva kako kazes mislim da ne bi bilo pametno sredjivati to na taj nacin , ovaj auto je samo za ciste restauracije i izlozbe. Ako ce ostati samo na farbanju gewindama i felgama onda ok al ostalo ja ne bih nista vise dotakao osim dovodzenja u zdravo fabricko stanje
 
Član
ako je prica takva kako kazes mislim da ne bi bilo pametno sredjivati to na taj nacin , ovaj auto je samo za ciste restauracije i izlozbe. Ako ce ostati samo na farbanju gewindama i felgama onda ok al ostalo ja ne bih nista vise dotakao osim dovodzenja u zdravo fabricko stanje


Maaa ne ne kolega u svakom slucaju sve ostaje original nece biti body kitova i slicna s*ranja

No sikiriki
 
Član
Hvalaa znam bas sam imao srecee
Neki dan sam drug u grudam kod covjeka nasao golfa keca 1.6 gti 1978 godiste treba da ga restaurira orginal golf gti sjebao sam se kaze on ga u takvom stanju platio 4000 km ali RARE je sav svaka plastika na njemu ima svee ima od gti-a na sasiji kaze ima jos jednog kuci restauriranog siroka stopa 10 hiljada trazi za njega...
 
Član
Uh gti jos sve original :O meni se svidjaju extra pogotovo ovi sa malim stopkama a svaki dan su skuplji i skuplji :/
 
Član
fin komad :D ovo me navede na ideju da vidim sta je sa mojom kecom koji mi stoji 5 godina u garazi :D
 
Top