VW Golf III color concpet

VW Golf III color concpet

Da podjelim s vama malo slikica , mislim da se rijetko vidja ovakav golfac , ovako ocuvan i sa ovakvom opremom. Zabiljezio sam par slika pa pogledate sami. Covjek je prvi vlasnik tako da su kilometri pravi :cool:









 
slikama se bas i ne moze pokazati , uzivo je da ne povjerujes. Oko motora nema kapi ulja , crijeva sva kao nova , posuda za rashladnu tecnost jos bijelo providna , ono bas rijetkost
 
Sjedim i ibretim se, mali zmaj postavio VW-a :D Ne mogu da vjerujem :D

Ovo je stvarno lijepo za vidjeti ali je isto tako i rijetko :cool:
 
hehe ja kad vidim nesto ovako ja postavljam da je trabant :D
Kod lakirera je dosao samo zbog nekih limeni lajsni sto su zahrdjale pa je nove stavio , ostalo lak i to dodje samo na poliranje jer je sve novo , nikad udaren
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
hehe ja kad vidim nesto ovako ja postavljam da je trabant :D
Kod lakirera je dosao samo zbog nekih limeni lajsni sto su zahrdjale pa je nove stavio , ostalo lak i to dodje samo na poliranje jer je sve novo , nikad udaren

vjerovatno gornja zavrsna lajsna na pragu
naj veca glupost sto je svabo napravio .... vanjski dio je plastika ,... unutrasnji dio obicni ne pocincani lim,.... lim pocne korozirati i sva se plastika preko izoblici i toliko ruzno izgleda da djeluje kao da je prag na autu hrdjav :lol:
promijenio sam ih kisu Bozju :lol:.... nove ne mogu naci , doduse u ovlastenom Berlina mi rekli 120KM po komadu ali nemaju
 
Opasan colour concept...i to jos crni...oni su najrjedji...sjedala su kao u mene u duji...do sada nisam vidio ni jednog crnog u bih...
 
Top