VW Golf 2 1.6d

VW Golf 2 1.6d

Član
Samo sam želio da predstavim svoga Golf-a i da čujem vaše sugestije , kritike i pohvale.Slike će biti uskoro uploadovane.
 
Član
http://imageshack.us/a/img109/9756/dsc0005cty.jpg

http://imageshack.us/a/img4/4899/dsc0014yf.jpg

http://imageshack.us/a/img706/6209/dsc0015qt.jpg

http://imageshack.us/a/img72/340/dsc0010us.jpg

Nemojte da vas ovo P zbuni, to da ljudi znaju da profi vozi :D.

Više o autu, Golf 2 1.6d, 89 godište, plava boja, u solidnom stanju, posjeduje cd mp3, centralnu, daljinsko i alarm, alu felge za ljeta i čelične za zime.Vozačevo sjedište podesivo po visini, recaro kako mi je rekao prodavač.
 
Član
Evo da te popravim u slikama da se odma vide,fino samo ga obavezno spusti,nazad neki Remus dvocjevku,imas kakvih planova? To "P" kod nekih znaci i Peder al drago mi je da je u tebe Profi.:lol::D

11.jpg

12.jpg

13.jpg
 
Član
jos slika ubaci prednje strane i zadnje unutrasnjost se bas i ne vidi toliko..a ovo profi smanji malo..vidis da je lego golf na tu stranu koliko je P...:lol:
 
Član
Bit će aBd u toku dana slike.Tek sam ga nedavno kupio, a nemam neki strašan budžet možda, 200 - 250KM mjesečno, tako da sam dosad radio oko mehanike, zaštite od krađe itd, pa aBd od februara ću početi sa tuningom, tipa duboki branici, kristalni farovi, kristalne štopke, poliranje, aBd ubacit ću i turbinu i interkuler ali svaki mjesec pomalo.Šta god vi još mislite da je prikladno otvoren sam za prijedloge.Sad zasad su mi bitne samo zimske performance, iako nije bilo neke jake zime :D
 
Član
Dobar golf ;) moj prijedlog prvo mehaniku sredi nek bude ispravan 100 %, pa tek onda tuniraj po malo,za pocetak spusti auto da nije visok ko koza :lol: onda kristalne stopke nazad ili te zatamni,a ako su ti dobre te karambolke steta je da bacas oko 200 KM na duboke,radije uzmi gti ralicu naprijed i miran si,eto to je moj prijedlog,zelim ti sve najbolje i puno predjenih kilometara ;)
 
Član
Još imam riješiti bosh pumpu kolko ja mislim, jer mi se auto puno trese kad se tek upali i trza na srednjim obrtajima.

dsc0006kp.jpg


dsc0010eo.jpg


dsc0009ze.jpg


dsc0007kl.jpg


dsc0002rv.jpg


dsc0012uov.jpg


dsc0013oo.jpg
 
Član
Slazem se sa Amerom nebih ni ja duboke svaki Golf skoro ima duboke,ako su ti ti ok izvuci im crvenu liniju,stavi masku bez znaka,ralicu,te stopke zatamni,ma da mozes i kristalne da ne bude sve tamno spustis ga neke felge sa falcom i to je to ;)
 
Član
Zanima me gdje se mogu kupiti tuning djelovi za dvicu i oni mehanički tipa el podizači, el retrovizori, zvučnici itd da li to ima neko kod nas da drži ili se po netu snalazite?

Ima li neko iskustva sa ubacivanjem turbaka i interkulera, da li auto manje ili više troši i kako ide, ja sam svoju 150 vozio i malo jače i više ne može :D

I da to čudnovato grijanje kod dvice, da li je tako kod svake slabo ili ?Da stavio sam karton na unutrašnju stranu maske kako ne bi mogao hladan zrak ulaziti , ali ponovo nisam previše zadovoljan grijanjem?

Da ne zaboravim imal ko iskustva sa eko kožom i presvlakama sa istom?
 
Član
Podizace mozes uzeti sa SEAT Toleda ima malo prepravki ,sta te interesuje jos od tih "tuning" stvari,,,,kakvi zvucnici jacina pojacalo bass itd?
 
Član
Dzejlan12 je napisao(la):
Zanima me gdje se mogu kupiti tuning djelovi za dvicu i oni mehanički tipa el podizači, el retrovizori, zvučnici itd da li to ima neko kod nas da drži ili se po netu snalazite?

Ima li neko iskustva sa ubacivanjem turbaka i interkulera, da li auto manje ili više troši i kako ide, ja sam svoju 150 vozio i malo jače i više ne može :D

I da to čudnovato grijanje kod dvice, da li je tako kod svake slabo ili ?Da stavio sam karton na unutrašnju stranu maske kako ne bi mogao hladan zrak ulaziti , ali ponovo nisam previše zadovoljan grijanjem?

Da ne zaboravim imal ko iskustva sa eko kožom i presvlakama sa istom?

tih djelova za dvicu jos malo ce bit i u apotekama :D hehe
sa turbom i IC bi dobio sigurno nesto al ti se i neisplati bas,ja sam se raspitivo za to
treba 100 djavola
a sto se tice grijanja skini onaj sisitem ventilacije,imas negdje na forumu malo nek ti pomogne pretrazivac,klapne izlijepi najbolje je alu trakom(tak sam ja uradio)
i sad da je neznam kolko zima,kad se zagrije motor,grijanje bude na pola otvoreno,al nemam nikakvi kartona naprijed

fin ti je golf i sretno u nastavku
a sto se tice P isti sam i ja (Poremecen),samo skini to i u auto djelovima uzmi ono magnetno malo,i samo iskruzi P
 
Član
Trebaju mi zadnji originalni zvučnici za golf 2 koji idu an mjesto koje je namjenjeno nazad, trebaju mi do max 50w pošto imam 4 izlaza po 50w , a pojačala mi ne trebaju jer neću nešta divljati sa muzikom :D
 
Član
Imam pitanje, znači u autu mi kada upalim grijanje puše mlak zrak, rastavljo sam sve, gledao glavnu klapnu koja regulise toplo, hladno, obljepljena ne propušta zrak i ona koja usmejrava isto tako obljepljena, ali kad gurneš ruku između te dvije klapne i tu je mlako znači na klapnama ne gubi vručinu nego negdje drugo, gledao kružni tok voda ulazi i izlazi mali hladnjak nije začepljen, voda vruča tako da nije do vode gdje bi mogao biti problem, jer klapne nisu i kružni tok nije jel moguće da mali hladnjak može negdje gubiti snagu iako nije začepljen jer sam ga propuhivo?
 
ili je mali hladnjak ili klapne, dvica inace ima najbolje grijanje nek prica ko sta hoce...
a sto se tice motora lakse ti je nac TD ili TD Intercooler da das svoj i doplatis puno ce te manje kostat nego da od svog pravis turbaka
 
Top