VW cuke :) strasno

VW cuke :) strasno

Puna je ulica istih i kod mene tako da planiram da pobijem sve jer mi je auto gotovo , kad bi mi se ovo desilo ja bi njih pojeo , uglavnom pogledate sami sta rade ovi termiti po ulicama , mislim da su fanovi VW-a cim su ovog predivnog Opela ovako pojeli :lol:

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110705062#3
 
Član
ovo mi lici na scenu iz filma crna macka beli macor, kad ona svinja jede trabanta (cini mi se da je trabant u pitanju) :lol::lol:
 
Ovo koliko je smijesno, toliko je i zalosno. Zar je Sarajevo tolika selendra, da ne moze rijesiti problem pasa lutalica, koji je jedan od gorucih problema...
 
Član
Nije to samo problem u Sarajevu, i u Tuzli je losa situacija po tom pitanju, ispred svake zgrade hoda bar 4-5 lutalica, isprem moje zgrade ih nekad bude i vise od 10, ali sreca pa nisu agresivni i ne prave nikakve belaje.
 
Član
hoj vako su jaranu u tz neka ddavno izgrizli tablicu na puntu,i izgrebali karambolku i haubu,mačka skocila na auto i bila po kolima a dva tri peseka skakala oko auta :D

sreca ne diraju jos vw-ove :D
ima uredjaj elektronski koji se spoji pod haubu i salje ultrazvucne frekvencije pa nece pesek a ni maca blizu auta :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
hoj vako su jaranu u tz neka ddavno izgrizli tablicu na puntu,i izgrebali karambolku i haubu,mačka skocila na auto i bila po kolima a dva tri peseka skakala oko auta :D

sreca ne diraju jos vw-ove :D
ima uredjaj elektronski koji se spoji pod haubu i salje ultrazvucne frekvencije pa nece pesek a ni maca blizu auta :D
Meni je starome krava stukla skodu 120l,nije voljela skode.
 
Član
<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/f9D9f_ySvkA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

zabava pocinje na 0:24

:icon_biggrin:
 
Član
Posto je nov auto, za pretpostaviti je da ima kasko ... E da mi je vidjet lice sluzbenika kad cova dodje da naplati stetu i objasni razlog! :lol:
 
Legend
jusuf je napisao(la):
ovo mi lici na scenu iz filma crna macka beli macor, kad ona svinja jede trabanta (cini mi se da je trabant u pitanju) :lol::lol:

to mi odmah na um palo !!!!! :cool: :cool:

al fakat hebena situacija jbg
 
Top