VW corrado 1.8 16V

VW corrado 1.8 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci kupljen corrado kad sam bio doma na odmoru, slikica nemam zasad al se nadam da ce ih cviki postaviti kad stigne.
Sta puno reci kupio sam malu zujalicu 90g 1.8 16V klasicni u ne bas perfektnom stanju al ljudi koji me znaju ja nikada i nisam uzeo auto koje nisam morao odmah raditi :D:D:D
Znaci drugi dan nakon kupovine odmah sam ga spustio u inter auto na jedan mali serviscic od 500KM (prednji amortizeri, seleni plocice ma nekih zajebancija sijaset) + peglanje felni koje su bile u strasno losem stanju.
Planova ima more al na ljeto mozda cak i ranije ide ponovo na lakiranje u svoju crnu boju jer su se neki decki okoristili kljucem da mu oprobaju limariju (isparali ga sa obadvije strane).
Felgice trenutno na njemu su borbet 15 sa odlicnim barum gumama medjutim vec su narucene nove OZ felnice i trebale su vec i da stignu doma.
Sto se tice enterijera najvjerojatnije idu dva FK sjedista mada ni ova njegova nisu losha (nisam se jos odlucio).
Od ICE tu ce biti najvjerojatnije DLS sto rade momci iz Caraudija, dok jedan mali spl set akobogda na ljeto bit ce shipovan doma (hifonics brutus BXI2008 X 2 + 2 x comp VR KICKERA 12") al otom potom.
Eto dajite malo prijedloga  a od ovog navedenog ja se nadam da cu izmoci sve da zavrsim do ovoga ljeta.
 
Član
ja bi isto prije lovu trošio na vr6 (2.9 :)) pa onda izgled i sve dalje.. al nekome je izgled puno važniji od motora
 
Član
sretno druze sa novim bibachem...kakav VR6, uvali nekog 1.4 TDI-a vidis kolike su cijene goriva haha :D:D:D
 
Član
Danas je isplatnije VR6 nego dizela kakvog hebiga kad nas jedno jutro na pumpama doceka
Diesel 10,25KM litar...
 
corrado je napisao(la):
ja bi isto prije lovu trošio na vr6 (2.9 :)) pa onda izgled i sve dalje.. al nekome je izgled puno važniji od motora

kakav vr6 u corrada ma nema sanse u ovo malo cudo da uvaljujem toliki motor i 130KS je njemu dosta vjeruj mi, sa potrosnjom sam prezadovoljan stim da ipak vozim auto koje ima malo sportskog duha a sto se tice vr6 doci ce on meni u passatu pa cu ga se navozat :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Pilsner_TZ je napisao(la):
corrado je napisao(la):
ja bi isto prije lovu trošio na vr6 (2.9 :)) pa onda izgled i sve dalje.. al nekome je izgled puno važniji od motora

kakav vr6 u corrada ma nema sanse u ovo malo cudo da uvaljujem toliki motor i 130KS je njemu dosta vjeruj mi, sa potrosnjom sam prezadovoljan stim da ipak vozim auto koje ima malo sportskog duha a sto se tice vr6 doci ce on meni u passatu pa cu ga se navozat :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

Pa najbolji fabricki corradosi i jesu vr6tice :) Kakvo malo auto, taman je :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Pilsner_TZ je napisao(la):
corrado je napisao(la):
ja bi isto prije lovu trošio na vr6 (2.9 :)) pa onda izgled i sve dalje.. al nekome je izgled puno važniji od motora

kakav vr6 u corrada ma nema sanse u ovo malo cudo da uvaljujem toliki motor i 130KS je njemu dosta vjeruj mi, sa potrosnjom sam prezadovoljan stim da ipak vozim auto koje ima malo sportskog duha a sto se tice vr6 doci ce on meni u passatu pa cu ga se navozat :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

Pa najbolji fabricki corradosi i jesu vr6tice :) Kakvo malo auto, taman je :)

TAMAN NEGO STA, STO SE MENE TICE NEBA BOLJEG I VOZLJIVIJEG VR6 DO CORADOSA :icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top