VW Caddy ..moj prvi rad

VW Caddy ..moj prvi rad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
na felgama vedro,a na slici oblacno :D
trebao si otici na image/adjustment/brightnes and contrast i tu pokusat ustimat
i ovaj donji sivi dio si izbrisao,a na zadnjem braniku ostavio...
vjezbaj...moras biti bas uporan u ovome ;)
 
Početnik
uhhh .. ko maslanca dobar za prvi rad ... :cool: ..polako ..gledaj kakve tutoriale i uci se polako .. nemoj samo zurit ;)
 
Član
pa znam da ima gresaka..to mi je prvi rad..gledam po tutorijalima..pa polako..se ucim..nema zurbe...ima vremena..i strpljivosti..a tvrdoglavi..smanji malo kriterije ..prvi je rad:lol::lol::lol: ..hehe..salim se..uvjek dobro dosle i kritike..
 
Taaky je napisao(la):
pa znam da ima gresaka..to mi je prvi rad..gledam po tutorijalima..pa polako..se ucim..nema zurbe...ima vremena..i strpljivosti..a tvrdoglavi..smanji malo kriterije ..prvi je rad:lol::lol::lol: ..hehe..salim se..uvjek dobro dosle i kritike..

ma pusti se kritika,uvijek ces ih dobijat,jbg :D
gledaj normalne slike auta,kak sta izgleda i trudi se da tak radis ;)
 
Član
care, samo budi uporan, jedno auto radi vise dana ili pak iz vise 'nastavaka', znaci kad ga pocnes radit, samo lagano pocnes raditi, skontas sta ces prvo uraditi i na te prve sitnice potrosi ako treba i 3 h ali ih odradi savrseno, cim vidis da si pomalo umoran, da si poceo brzati odmah prekini i nastavi drugi put, nema veze sto nisi cak ni sitnicu uradio, ostavi je za drugi put

za prvi rad je dobro, sad samo polako skontaj sta planirash furat, pocni malo branike mijenjati, felge pokusaj sto bolje podesiti, stustanje auta, prekrivanje nepotrebnih dijelova na autu kao sto su recimo bocni zmigavci i slicno, al kad trazis donatore dijelova trudi se da su u sto slicnijoj (po mogucnosti identicnoj) poziciji kao i odabrano auto za 'tuning'

et........ sta jos da ti kazem osim sretno :cool:
 
Član
hvala vam puno..trudicu se..svaki dan radim po malo..sad sam poceo radit punta..ne ovim ja ono extrem tuning...sto neki rade..ono sve..i branike i sve mjenjat..meni ona klasika..felge spustanje auspuh svjetla ..zatamnjivanje stakala..i jos neke sitnice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top