vw caddy - group chop contest

vw caddy - group chop contest

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev ovaj zavrsen maloprije...radjen za group chop contest na pstuningu...radio ja i sandy....eto da vidite kako se radi, mozda i shvatite da su moji komentari opravdani....:icon_smile:

org:
f_vwcaddym_f6d7d62.jpg


chop:
f_vwcaddy2m_2072260.jpg


1600x1200:


3856x2581:
 
Član
eto ko je radio nego mi...psd file je tezak 110 mb-a, tako da bi tesko bilo da ga uploadam pa postam....
e sandy,, kad je neko iz bosne gore pobjedio jedino backo jednom i ja ono na drawing-u :D hehehehhe
 
Član
care mogo si vozaca stavit kad ti vec vatra iz auspuha riga. ahhahaha mala greska al sam se trudio da nadjem nesto,.
 

Ryu

Član
nista nemam protiv vaseg rada,odlican je,ulozeno dosta truda sigurno od obojice ;)

al nesto sto mi se ne svidja na ovakvim i slicnim radovima,a nadam se da ce te vas 2 to popravit u buducnosti...

sto je podloga realna tj prava lokacija realna slika kad je rad ovakav ? sto se i to ne preradi da bude uskladjeno,jer nema smisla realna podloga kad rad vec ne izgleda realno...
 
Član
Koliko dugo se bavish PS-om? Ovo je prejeben rad!

p.s.
Neko spomenu Backa, sta je sa njim, odakle je on uopste, nema ga na ovom forumu? Znam da je nekad bio aktivan na auto.ba forumu... Lik prejebeno radi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top