VW bora tapacirung vrata?

VW bora tapacirung vrata?

Član
interesuje me da li neko zna kako se tacno skidaju tapacirunzi na bori,zadnja vrata...znaci model je sa rucnim podizacima stakala i nije isto kao na golfu 4...
kako se skida ona rucica za podizanje stakla i da li ima sarafa ispod one plastike od onog rukohvata na vratima...
kod one rucice za otvaranje vrata isto nema nikakvih vidljivih safa,ni ispod nje...

:icon_rolleyes:

pa ako je ko rasklapao vec neka pise... ;)


zahvaljujem :cool:
 
iza rucke imas prsten plasticni tj izmedju tapacirunga i rucice, njega samo povuci na jednu stranu i onda mozes izvuci rucicu ;)
nema sarafa

a tapacirung imas s donje strane sarafe i onda na zabice
 
Član
znaci samo skinem rucicu od podizaca stakala,odvrnem sarafe i onda polako skidam...
a sta je sa onim rukohvatom ? :icon_rolleyes:
 
Član
marko_v je napisao(la):
znaci samo skinem rucicu od podizaca stakala,odvrnem sarafe i onda polako skidam...
a sta je sa onim rukohvatom ? :icon_rolleyes:

mislim da i u njemu imas saraf, i to dva:icon_biggrin:
 
Član
rasklapao na golfu 4 prednja vrata ali je bio sa el. podizacima...
jedino sto sam ja skonto da je isto su oni sarafi odozdo... :D

EDIT: nermine jel ta maska lijepljena ili sta? pokusavao sam je skinuti ali mi ne djeluje kao da je na nekim zabicama vec bas kao da je zaljepljena pa nisam vise dirao...
 
nije mi bilo mrsko :D
obavezno koristi ravni srafciger,pocni sa donji dijelom rucke




zatim gornji dio,ali nemoj do kraja skidati sarafcigerom da nebi ostetio plastiku,pa stoga odmakni samo toliko da mozes prstima bolje uhvatiti jer i zabice unutar rucke popustaju na nekih 5mm pa znatno slabije drze(druga slika) ;)





evo slika da vidis kako to izgleda kada se skine :icon_smile:


nadam se da sam ti pomogao
 
Top