vrijednost foruma

vrijednost foruma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Vrijednost ove nase domene,BHTUNINGA po nekim STRUCNIM i pouzdanim procjenama je 47,265.17 dolara,i dnevno se vrijednost povecava za 66,11dolara..u toku dana ova domena se otvori 31.148 puta...:icon_smile:

Ovim putem želim vlasniku/cima i urednicima portala puno uspjeha u daljnjem uređivanju portala. ;)
 
Član
nikakvo cudo...ima 50ak izuzetno aktivnih clanova, plus ostali manje aktivni itd....
ostali forumi svi zajedno nemaju ovoliko postanja i posjeta...
cestitke :)
 
Bravo za nas ;)

Svaka cast moderatorima foruma ;) oni su za vecinu zasluzni a naravno mi ostali clanovi to udopunjujemo posebno aktivni, dok i ostali clanovi ne smiju zanemarit jer nije mala brojka vise od 22 000 clanova, uglavnom ekstra je cijela ekipa :cool::cool::cool:

Idemo dalje :icon_biggrin:
 
Član
Svaka nam čast!:cool:

Teško mi je kad mi prođe dan da ne stignem prelistati teme i baciti koji spam-koment.:D

Svaka čast, ljudovi, do prije pola godine mislim da je bila vrijednost procjenjena na oko 20k, a sad više nego duplo. Šteta što slabo koji novi član ostane aktivan, pa makar i bio čist kreten i pisao gluposti, volimo mi i takve.:D
 
Član
Extra, extra, dobar je forum nema sta.
@oggy: ti si 1/10 svog zivota u poslednjih godinu dana bio na forumu, pogledaj;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Svaka nam čast!:cool:

Teško mi je kad mi prođe dan da ne stignem prelistati teme i baciti koji spam-koment.:D

Svaka čast, ljudovi, do prije pola godine mislim da je bila vrijednost procjenjena na oko 20k, a sad više nego duplo. Šteta što slabo koji novi član ostane aktivan, pa makar i bio čist kreten i pisao gluposti, volimo mi i takve.:D

Kralj si ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top