Vratite da mjenjamo sami imena garaze!

Vratite da mjenjamo sami imena garaze!

Član
Pozzz za sve prije smo mogli sami mjenjati imena nasih garaza stavljati na kojoj su strani stavljene nove stvari i tomu slicno a sada to rade admini, olaksajte sebi a i nama stvari i vratite na staro sve! Ili imate neko obrazlozenje.....?
 
Član
Oglasi rećemo da se mogu mjenjati i imena garaze! Neznam zasto je to ukinuto ima li itko od admina da nam pojasni malo to!?????
 
Član
promjena naziva teme i promjena posta je ista opcija... to su ukinuli posto se znalo desavati da neko nekog izvrijedja i onda samo edituje post, a ovaj drugi najebe... mescini da je tako bilo :D
 
sub3r je napisao(la):
promjena naziva teme i promjena posta je ista opcija... to su ukinuli posto se znalo desavati da neko nekog izvrijedja i onda samo edituje post, a ovaj drugi najebe... mescini da je tako bilo :D

Pa može l se kako razdvojiti te dvije opcije ? :icon_rolleyes:
 
Administrator
Te dvije opcije su povezane i ne mogu se razdvojiti. Ima to sve objašnjeno u temi http://www.bhtuning.com/ukoliko-primjetite-probleme-u-radu-foruma-pisite-ovdje-t-50444.html

To se ne planira vratiti iz nama dobro poznatih razloga, a i mnogima od vas. Može se editovati naziv teme i post u roku od 60 minuta od trenutka postanja, tako da ako mislite da ste nešto pogriješili ili imate za dodati, imate 60 minuta vremena. Poslije ne. Zato smo mi tu. Nama nije teško promijeniti ikome naziv teme.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Te dvije opcije su povezane i ne mogu se razdvojiti. Ima to sve objašnjeno u temi http://www.bhtuning.com/ukoliko-primjetite-probleme-u-radu-foruma-pisite-ovdje-t-50444.html

To se ne planira vratiti iz nama dobro poznatih razloga, a i mnogima od vas. Može se editovati naziv teme i post u roku od 60 minuta od trenutka postanja, tako da ako mislite da ste nešto pogriješili ili imate za dodati, imate 60 minuta vremena. Poslije ne. Zato smo mi tu. Nama nije teško promijeniti ikome naziv teme.

Na kojoj stranici? Ne vidim to objasnjenje nikako...
 
Član
Ukinite nam off-topic,pomozite da imamo bolju preglednost foruma! :D
Vidi budale,vidi ovo vidi ovo mi je stvarno bezveze. :icon_rolleyes:
 
Top