Vracanje sa ICS na GINGERBREAD

Vracanje sa ICS na GINGERBREAD

Član
Eh raja, hitno mi treba pomoc, imam Galaxy Ace i uradio sam root na ICS, verzija 4.0.4. ali mi ne radi mikrofon, sve je bilo ok i sinoc uradim to i nece mikrofon. Kako da vratim na gingerbread. Prije sam imao 2.3.5 verziju.
Hvala vam na pomoci
 
Član
jubix je napisao(la):
Eh raja, hitno mi treba pomoc, imam Galaxy Ace i uradio sam root na ICS, verzija 4.0.4. ali mi ne radi mikrofon, sve je bilo ok i sinoc uradim to i nece mikrofon. Kako da vratim na gingerbread. Prije sam imao 2.3.5 verziju.
Hvala vam na pomoci

Ja sam imao problem sa Sony Ericsson Xperia Arc S, tako sto sam apdejtovao na ICS, i telefon je poceo ca koci, pravio je slabije slike, izgubio je autofocus pri zoom-u na video, izgubio regulaciju buke prilikom snimanja video zapisa....itd. Pa onda problemi sa porukama, imenikom.... bla, bla, bla... Doslo mi da ga slomim. :icon_twisted:
E posle googlanja od mesec dana sam uspeo naci fabricki software (ili firmware, kako se vec zove) "4.0.2.A.0.69" za njega, i pomocu FLASHTOOL-a ga ubacio bez problema za 3 minuta.
 
Član
Skini sebi cyanogenmod neko noviji i rootuj tel. ,radiće ti duplo brže i bolje ,
ICS nema drivera za njega ,sa cyanogen ti izgleda sve ko i u ICS samo je android 2.3.x zavisi šta skineš,
room bude u zip datoteki kopiraš ga na karticu i instaliraš iz recovery moda,ovdje ti je sve potrebno

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1730
 
Top