Vr 6 spoiler

Vr 6 spoiler

Član
Eh ovako, pregledao sam vecinu postova, nisam nigdje nasao, a mozda mi je i promaklo, interesuje me gdje bih mogao nabaviti VR6 spoiler za Golfa 3 i interesuje me cijena, koliko se krecu ?
 
Bas kad pricate o tom spoileru...neki dan mi covjek rece da je u ovlastenom 135 km originalni i to samo jedna polovica??? jeli to normalno??'
 
ja ona otpadu kupio 30 km jest bio malo ogreban i imao mali napuknuca a sve sam to rijesio povario al je bolji nego ovi aftermarket od velasa sto nabavljaju a oni su 55 km oba dijela, pucaju lagano jer u kruti i nevaljaju im kopce imao mi jaran na golfu nije mu dugo bio stalno pucao i nikako se neda fino uklopit
 
Član
dzinn16v - taj vjerovatno jesto bolji od ovih sto su po 50KM, al to je cisto izivljavanje.. za komad plastike trazit 270KM (mada mi je malo i nevjerovatno da je tolika cijena, al ne bi me ni cudilo od ovih nasih ovlastenih)

na njemackom ebay-u su isto po 20€
 
kavaz je napisao(la):
dzinn16v - taj vjerovatno jesto bolji od ovih sto su po 50KM, al to je cisto izivljavanje.. za komad plastike trazit 270KM (mada mi je malo i nevjerovatno da je tolika cijena, al ne bi me ni cudilo od ovih nasih ovlastenih)

na njemackom ebay-u su isto po 20€

ma dosta bolji su nego ti po 50 55 km a to si upravu da je preskupo to u ovlastenim servisima cijena je astronomska

najbolje je trazit po otpadima :cool:
ili upratit u oglasima :icon_biggrin:
 
Ja uzeo od Enesa, on je platio 80 km nov, sto se tice (ne)kvalitete, odnosno pucanja, ja sam za sad zadovoljan, strugnem svako malo negdje, jos uvijek nije nigdje zadobio nikakve posljedice :)
 
Umene je na golfu originalni od dvice gti...i vrijedi svake marke...zapeo sam i podvratio ga 100 puta a nikada nije pukao niti spao...ima vise gume u sebi nego plastike...dok su ovi aftermarket sranje...zapnes jednom odmah pucanje,pogotovo jos zimi na ovim minusima...
 
Legend
ovdje kod mene nov.....od savitljive plastike po jednom dijelu 40...znaci komplet 80KM (ne znam jel ga tvornica vw pravila al razlike NIKAKVE NEMA)
vise puta sam kupovao ...i moje misljenje ako je polovan 30-40-50 obicno puknut/rijetko citav,....daj brate jos 30 stisni i imas nov,a evo erola pa neka kaze kakav je ovaj sto sam mu ja poslao....

opet ... imas jeftine kopije od krute plastike,....trunka zapnes i on puca
 
enesss je napisao(la):
ovdje kod mene nov.....od savitljive plastike po jednom dijelu 40...znaci komplet 80KM (ne znam jel ga tvornica vw pravila al razlike NIKAKVE NEMA)
vise puta sam kupovao ...i moje misljenje ako je polovan 30-40-50 obicno puknut/rijetko citav,....daj brate jos 30 stisni i imas nov,a evo erola pa neka kaze kakav je ovaj sto sam mu ja poslao....

opet ... imas jeftine kopije od krute plastike,....trunka zapnes i on puca

neko je spominjao da prodaje na forumu davno te VR lipove oginala sa TUV certifikatom bas po cijeni od 80 km i moguce je enese da je taj tvoj bas original a oni od ciste i krute plastike po autodijelovima nabavljaju od velasa i mogu sa opravdanim razlogom reci da smece jaranu nije bio ni 7 dana a i kopce mu lose nikad ga nije mogao stavit kako treba
 
Član
ja neki dan nadjo u katalogu dectane vr lip ..
ne znam sad kakav je materijal, al 30€ cijena
vjerujem da bi to muha mogao nabaviti ako neko hoce

https://www.dectane.de/product_info.php?info=p4697_golf-iii-gti-front-spoiler-2pieces.html
 
Član
Kazu da u Velasu ima i da su po 45 km novi, a nije mi problem za zapinjanje jer mi je auto na fabrickim amortizerima (poprilicno odignut) a ne mogu ga spustiti jer imam ovamo 200 metara jako loseg puta, meni ta cijena odgovara jer taman imam toliko para, i jedva sam ih skupio, jer ipak sam jos uvijek skolarac, pa eto da li vi preporucujete da taj uzmem ?:icon_question:
 
Top