Vozilo koje ne gubi na ljepoti

Vozilo koje ne gubi na ljepoti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ukoliko vam je potreban polovan automobil, čija je potrošnja dovoljno ekonomična da vas ne podsjeća na novčanik kada nailazite pored svake benziske pumpe, predlažemo vam pežo 207 1.4 HDI. Ovaj četvorotočkaš, ukoliko ga kupite na njegov, na primjer, drugi rođendan, vješto će sakrivati svoje godine i skoro da ćete imati utisak da upravljate novim vozilom.

slika_tumb2.php


Pežo 207 predstavljen je 2006. godine kao nasljednik bestseler modela 206.

Dužina ovog pežoa je 4,03 m, širina mu iznosi 1,72 m, visok je 1,47 m, dok mu je zapremina rezervoara 50 litara. Oprema u standardnoj opciji ne nudi ekskluzivu. ABS i vazdušni jastuci za vozača i suvozača se praktično podrazumijevaju. Uz doplatu još nekih dodataka postao bi pristojno opremljen automobil, te ćete imati i dva bočna vazdušna jastuka, manuelnu klimu i fabrički CD-radio plejer.

click za cijeli text
 
Da ima vw znacku plakali bi ovuda,dajte ljudi svako auto je lijepo samo treba vremena da se covjek privikne na njegov izgled i karakteristike,ali
ja licno bi ga volio imati,naravno foki TDCI je izbor broj jedan ali i ovo je
auto vrijedno paznje...
 
Član
auto ima lijep dizajn,neobičan je,ali je usisnik na braniku prevelik to je najgore urađeno,meni je zbog toga ružan...
 
Član
Slazem se s tim da ne gubi na ljepoti, jer mi ni prije nije bio lijep.(o ukusima se ne raspravlja) :icon_smile:
 
Član
fin mi je pug, samo ima nekih mana koje mene kolju z aoci...naprimjer, guzica mi je nekako cudna, en pristaje malom autu isto koda je preuzeta sa monovolumena, onda oni nejednaki obrubi na blatobranima, koda ga je neko flexom obrijao...interijer mi je super, nema sta i sprijeda jako lijep ;)
 
Član
Sto se tice ljepote,najljepse,najsmjesnije,najsimpaticnije auto za vidjet na ulici uz 107,1007,308 ,meni su svi odlicni..
 
Član
Nije los ali previse ga hvale..
A ti djulba dok si imao Golfa kleo se u njega,sad se kunes u Ford,hastra me da ne kupis sad sta drugo osim Forda,valja opet mijenjat zastavu onda :lol:
 
RCat je napisao(la):
Ukoliko vam je potreban polovan automobil, čija je potrošnja dovoljno ekonomična da vas ne podsjeća na novčanik kada nailazite pored svake benziske pumpe, predlažemo vam pežo 207 1.4 HDI. Ovaj četvorotočkaš, ukoliko ga kupite na njegov, na primjer, drugi rođendan, vješto će sakrivati svoje godine i skoro da ćete imati utisak da upravljate novim vozilom.

slika_tumb2.php


Pežo 207 predstavljen je 2006. godine kao nasljednik bestseler modela 206.


Dužina ovog pežoa je 4,03 m, širina mu iznosi 1,72 m, visok je 1,47 m, dok mu je zapremina rezervoara 50 litara. Oprema u standardnoj opciji ne nudi ekskluzivu. ABS i vazdušni jastuci za vozača i suvozača se praktično podrazumijevaju. Uz doplatu još nekih dodataka postao bi pristojno opremljen automobil, te ćete imati i dva bočna vazdušna jastuka, manuelnu klimu i fabrički CD-radio plejer.

click za cijeli text
bezveze :icon_rolleyes:
 
Član
Inace sada pezoa nevolim zbog ovoga prednjeg otvora na braniku kao usta od ajkule,stvarno je prevelik,i totalno i ono dizajna sto ima ubije ga ..... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top