Vozilo GP-a BiH pregazilo osmogodišnjaka

Vozilo GP-a BiH pregazilo osmogodišnjaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nesreca-samac-ftv.jpg


Osmogodišnji dječak Đ. M. iz Bazika poginuo je u prometnoj nesreći koja se dogodila jutros na regionalnoj cesti Orašje - Šamac u mjestu Bazik, priopćeno je danas iz MUP-a Županije posavske.

Na njega je naletjelo službeno vozilo Granične policije BiH kojim je upravljao K. D. (30) iz Dvorova kod Bijeljine

Po prvim podacima, do nesreće je došlo kada se dječak, koji je s majkom stajao uz rub ceste, u jednom trenutku otrgnuo od nje i krenuo preko ceste prema autobusnom stajalištu.
 
Početnik
mozda nije bio slucaj u ovom udesu, ali cest je slucaj da su upravo majke krive za ovakve nesrece...

cesto vidim, pa cak se nekad jedva oduprem porivu da zaustavim vozilo i da kazem majci da dijete stavi sa one svoje strane koja nije prema ulici, dakle, s vanjske strane! nije rijetko vidjen prizor da majka vodi dijete, ona s vanjske, dijete s unutrasnje strane, pa jos majka prica na mobitel, a dijete "labavo" drzi... uvijek sam se toga uzasavala!

eto, tako se desi! strasno!
 
Član
bilosto je napisao(la):
mozda nije bio slucaj u ovom udesu, ali cest je slucaj da su upravo majke krive za ovakve nesrece...

cesto vidim, pa cak se nekad jedva oduprem porivu da zaustavim vozilo i da kazem majci da dijete stavi sa one svoje strane koja nije prema ulici, dakle, s vanjske strane! nije rijetko vidjen prizor da majka vodi dijete, ona s vanjske, dijete s unutrasnje strane, pa jos majka prica na mobitel, a dijete "labavo" drzi... uvijek sam se toga uzasavala!

eto, tako se desi! strasno!

potpisujem...Ovo je cest slucaj kao sto bilosto navodi...Bio sam cesto ocevidac takvih situacija...
RIP:(
 
Član
je*em im mater ovim iz granicne....likovi divljaju po cesti ujutru kad se dovlace na smjenu...

zao mi djeteta...8 godina
RIP
 
Član
RIP...

Zao i meni djeteta, ali nije ni njemu mane...vec sa 8 godina trebao bi znati da nepazljivo ne ide na cestu, nego da treba pogledat u oba smijera, pa preci a ne samo preletiti...po meni mali si je kriv, nije razmisljao...
 
Član
a tek majke s kolicima koje prvo kolica gurnu na cestu pa tek onda gledaju idel ko... tako je meni skoro se desilo zena posla prelazit cestu kod pumpe inine pod banjom ito s kolicima i gurnula kolica na cestu a ona na trotuaru ceka joj kad sam ja to iz krivine vidio i poceo kocit auto se uvrnulo ko linoleum... onda sam izaso jebo joj familiju i pljunuo je u bijesu onom (stim da mi je jako zao sto sam ispo takav ali noge su mi se odsjekle da sam udario to dijete nedo bog ubio bi se na licu mjesta...) al mislim da joj nece past vise na pamet nista slicno...
 
Član
Ja sam bio svjedok u par navrata kako majke guraju kolica cestom a one na trotoaru.. u toj situaciji obavezno se sledim od straha sta bi moglo biti a onda fino stanem pa toj majci sve po spisku od reda !
Kakvi su to idioti, nek ona ide cestom da nju udarim...:icon_rolleyes:
 
Član
bilosto je napisao(la):
mozda nije bio slucaj u ovom udesu, ali cest je slucaj da su upravo majke krive za ovakve nesrece...

cesto vidim, pa cak se nekad jedva oduprem porivu da zaustavim vozilo i da kazem majci da dijete stavi sa one svoje strane koja nije prema ulici, dakle, s vanjske strane! nije rijetko vidjen prizor da majka vodi dijete, ona s vanjske, dijete s unutrasnje strane, pa jos majka prica na mobitel, a dijete "labavo" drzi... uvijek sam se toga uzasavala!

eto, tako se desi! strasno!

E ja sam imao takav slučaj prije par godina u Zenici kod stadiona :icon_sad:, još se sad sav naježim dijete se otrglo i završilo na mojoj haubi. Sreća da sam vozio skroz polako i stao na vrijeme čim sam ga vidio ono se zatrčalo na moju haubu , a majka mene napada. Ma dijete treba držati uvijek na oku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top