vozanje auta na polici osiguranja

vozanje auta na polici osiguranja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
smijem li vozati auto samo na polici osiguranja..dobio sam iz osiguranja dokumente da predam u mup za registraciju i predao sam i gotovo mi je tek za 7 dana a i dobio sam kod sebe policu osiguranja pa me sad interesuje smijem li voziti auto na toj polici osiguranja:icon_question::icon_question: pozz
 
Član
Smijes, samo nosaj taj papir sa sobom. Stim da moras ostaviti "stare" tablice?
Jer ako te zaustave provjerit ce tablice... malo te peglat i pustit. Been there ;)

ps naravno ne izvan granica BiH!
ps2 na polici imas broj sasije.
 
Član
nemam starih tablica jer je ovo prva registracija..a nemislim nigdje izlaziti iz grada..samo kad budem imao obaveza cu i vozati.. hmm sta sad kad neam tabilca,mogul opet vozati
 
Član
Cudi me da ti nisu dali probne... Otidji tu u svoju policijsku stanicu i trazi probne table na 5 dana.
 
Član
:lol: imao sam probne table uzeo ih na 3 dana da dovucem auto iz kiseljaka ali su istekle prije 3 dana..i skinuo ih s auta i bacio u smece.. hhh sta sad:icon_eek:
 
Član
ev nasao sam u kanti za smece probne tablice sto sam bacio..sreca nisu dolazili macari jer se asvaltira ulica pa nemogu proci.. sta da radim?
 
Član
pa samo stavi njih, i nosaj tu policu osiguranja...nece ba bit nikakve frke...mene zaustavio poslije 23h s policom i pustio me lik, nije me uopste peglo...
 
Član
Ja sam vozao astru kad sam je uvezao samo sa papirima od carine ... bez polise osiguranja ...

Zaustavili me i pisali prijavu, ali sam ja u roku 4-5 dana dobio sve papire potrebne za registraciju i uredno registrovao auto. Kad sam dobio poziv na sud, pokazao sam saobracajnu i rekao da je auto tada bilo u fazi registracije i sudija me oslobodio prekrsaja, nista nisam platio...

Tebi bi sa urednom polisom osiguranja trebalo biti jos lakse ... ne vjerujem da bi te trebali puno zaj...
Cak i da ti napisu prijavu, na sudu ce te osloboditi kad vide datum registracije ...
 
Član
bulex je napisao(la):
ma nema problema care.....

:cool::cool: danas odvukao i ucaklio auto i zaboravio uslikati.. sutra ako budem igdje isao uslkat cu i postaviti u garazu.. red bi bio da pokazem sta vozam i pored brava:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top