Vozacu Ferrarija Zbog Hvalisanja Na Internetu Preti Zatvor

Vozacu Ferrarija Zbog Hvalisanja Na Internetu Preti Zatvor

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/oot0pyN-SnA" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oot0pyN-SnA" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p>Kako pi&scaron;e Tanjug, vlasniku jednog "ferarija" u Japanu, koji je
snimak vožnje u svom automobilu pri brzini tri puta većoj od dozvoljene
postavio na Youtube, preti kazna zatvora po&scaron;to su ga neki posetioci sajta
prijavili policiji.

</p><p>Kako prenosi agencija AFP, neimenovani 50.godi&scaron;nji lekar postavio je
&scaron;estominutni snimak na kome vozi svoj "ferari 458 Italia" kroz ulice
južnojapanskog grada Fukuoka brzinom od 124 kilometra na sat, iako je dozvoljeni
limit u japanskim naseljenim mestima samo 40 kilometara na čas.</p>

<p>"Želeo sam da pokažem ljudima lepotu 'ferarija'. Želeo sam da se osetim
ponosnim", objasnio je nesmotreni lekar policiji koja je saznala za slučaj
nakon pritužbi "zgroženih" korisnika Youtube-a.</p>

<p>Japanskom "Fanđu" sada preti kazna zatvora u trajanju od &scaron;est
meseci ili globa od 100.000 jena (1.220 dolara).</p>

<p>Pogledajte snimak koji se, za divno čudo, i dalje nalazi na Youtube-u.
Snimljen je kamerom postavljenom iza vozača automobila čija je cena 220.000
dolara.</p><p>Izvor: Tanjug.rs / Novosti.rs</p>

<br />


<br />
 
Član
Ja sam kontao neka strasna voznja, lik vozi brze, ali sasvim sigurno. Ebena demokratija, gdje svaka budala ima pravo glasa i gdje bi svi kao trebali biti isti. Lik ima para i uziva u voznji, ebes ove supke sto bi ljudima oduzeli svaku slobodu :cool:
 
Član
ja kontam lik gazio 300+ pa ljudima zasmetalo...
a on lagano kulira, s tim autom to je sigurna voznja, jedino da ga vozi u prvoj mogao bi da vozi po ogranicenju...
 
Top