Vozač Golfa udario dvije djevojčice, jedna teško povrijeđena

Vozač Golfa udario dvije djevojčice, jedna teško povrijeđena

Član
Vozač Golfa udario dvije djevojčice, jedna teško povrijeđena

Dvije djevojčice, čiji su inicijali L.B. (12) i J.B. (14) iz Sarača, opština Kalesija, povrijeđene su u saobraćajnoj nesreći u mjestu Sarači dok su se kretale pješke, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Dvanaestogodišnja L.B. teško je povrijeđena, dok se o stepenu povreda koje je zadobila četrnaestogodišnja J.B. ljekari nisu izjasnili.

Lakše povrede zadobio je i vozač automobila marke Golf 2, čiji su inicijali F.P. (42) iz Donjih Vukovija, kod Kalesije.

Saobraćajna nezgoda dogodila se kada je Golf 2 kojim je upravljao F.P. udario djevojčice.

O događaju je upoznat kantonalni tužilac, a uviđaj je izvršila policija iz Kalesije.
 
Član
juce prosao kad je to bil :icon_sad: ,golf prevrnut na krov u kanalu pored puta ,bila hitna :icon_sad:,jbg najvjerovatnije ko je to vidio da je uzrok bila brza voznja jer je bila blaga krivina jbg, tuga svega mi zao mi tih djevojcica :icon_sad:
 
Legend
moralno je da se krivi vozac, ali vjerujte mi da ni ljudi,pogotovo djeca nemaju straha od auta, i da jednostavno ocekuju da ti bjezis na suprotnu stranu jer oni se krecu ne po bijeloj(zutoj) crti vec po sredini trake, nije mi se jednom desilo.
 
Član
.nOKe je napisao(la):
moralno je da se krivi vozac, ali vjerujte mi da ni ljudi,pogotovo djeca nemaju straha od auta, i da jednostavno ocekuju da ti bjezis na suprotnu stranu jer oni se krecu ne po bijeloj(zutoj) crti vec po sredini trake, nije mi se jednom desilo.

Istina ..vozaci su uvijek krivi ali ima jako puno bezobraznih pjesaka koji ne gledaju kud hodaju i na kraju vozac kriv ..:icon_sad:
 
Član
ma kako god na djecu se treba pazit najvise, mene samo babe i dede nerviraju kad prelaze nist oni ne gledaju po mogucnosti i slusni aparat iskljucen ni sirenu da ne cuju pa ga ti udari, ti u zatvor a njemu ionako koji mjesec ostao :(
 
da da, prica se da je bio pijan vozac...
nadam se da ce djevojcice biti dobro, i da nece imati nikakvih posljedica
 
Član
Pijanog sofera oderat po 2-3 milje jednom drugi put direkt tvorza da kopa krompir dok se ne opameti.A sto se tice pjesaka nzn se koje veca stoka dal soferi il pjesaci.Djeca iz srednje skole znaci nekih 14-15 godina idu po ivicnjaku nedo Bog da mu se noga oklizne ode direkt pod auto ili bus a onda naravno vozac kriv,haj da to rade nedje u kvartu nego na glavnom ulazu u grad.Pa jbg zivot kolko u nas covjeku treba da odraste Svabe od 15 godina mlate uveliko lovu u nas nije sposobno da se ponasa na cesti,posle se neko cudi sto svaki dan imamo crnu hrniku.
 
Top