Vorsteiner BMW M3 GTS3

Vorsteiner BMW M3 GTS3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vorsteiner_gts3_bmw_m3_e92_2.jpg

Američki tjuner Vorsteiner nastavlja sa obradama aktuelnog BMW-a M3, pa njihov novi GTS3 kit predstavlja zanimljivu alternativu fabričkom modelu.

Radi se o limitiranoj seriji M3, koja podrazumeva novi prednji branik (sa nešto širim centralnim otvorom) i haubu motora od karbon fibera, prednji spojler od karbon fibera, redizajnirane bočne otvore za vazduh, novi sportski izduvni sistem i komplet atraktivnih petokrakih točkova.

Auto je i 25 mm bližu asfaltu od serijskog primerka, dok se u kratkoj informaciji ne pominje eventualno povećanje snage njegovog V8 motora. Podsećanja radi, prošla Vorsteiner obrada BMW-a M3 je podrazumevala i porast sa 420KS i 400 Nm obrtnog momenta na 460KS i 445 Nm. Tada je skinuta i elektronska bolakada koja serijskom modelu ne dozvoljava više od 250 km/h, pa je taj Vorsteiner M3 postizao 310 km/h.
vorsteiner_gts3_bmw_m3_e92.jpg

Vorsteiner je inače još ranije najavio i verziju sa 500 konja, koja će moći preko 320 km/h.
 
Član
Ova bijela boja pravo u trendu,al i stoji na ovim novim autima nema sta-pogotovu sa crnim felama......fenomenalno.........;)
 
Član
ma toliko je dobar i lijep... ja ne znam vise ne vrijedi ni komentarisati al et:D mozda posle e46 najljepsi bmw,bar meni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top