volvo

volvo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
evo bilo mi dosadno .. mesko mi bilo zavrsit i stavit refleksije i popravit greske i rebrushat ... neda mi se pa sam ga samo nako smandrljo da lici na nesto

ORG:

fe4e299c7daa0090f791d7ec92791734.jpeg


na pocetku(dokaz nekima kao sto je TVRDOGLAVI ) :

e441cc7003b82ac903197a1580f1ea04.JPG


CHOP:

587d9b29b230487742cfa4b381a32685.jpg


mrsko mi bilo stavit mu kakvu pozadinu i rebrushat i uklonit greske .. al dobro bilo kako bilo dobro je ispo:lol::lol:
 
Član
Sorry za iskrenost, svaka cast na trudu, ali,...:icon_rolleyes: Nije bas da je po mom ukusu dobro odradjeno. Jbg, ne razumijem se u ovo nikako, ali tako mi djeluje! Sorry:icon_sad:
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Sorry za iskrenost, svaka cast na trudu, ali,...:icon_rolleyes: Nije bas da je po mom ukusu dobro odradjeno. Jbg, ne razumijem se u ovo nikako, ali tako mi djeluje! Sorry:icon_sad:

znam ima ne njemu jos tolko radit .. heheh .. al mi mrsko .. selekcije nisu dobre.. mora se rebrushat ... nema pozadinu..nema refleksija ..uglavnom .. nedovrsen rad .. al otom potom :lol::lol::cool:
 
Legend
razlika izmedju tt-a i ovog nebo i zemlja,de pogledaj zadnju felgu samo kako je uklopljena,ako ne znas felge kako ces sta drugo uklapati;)
 
Početnik
Nexus je napisao(la):
razlika izmedju tt-a i ovog nebo i zemlja,de pogledaj zadnju felgu samo kako je uklopljena,ako ne znas felge kako ces sta drugo uklapati;)

pa gore je na audiju ulopljena felga.. ta je samo mutna ... vidi malo na onim kecu kako je legla i nepravi se pametan;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top