VOLVO TURBO 210HP

VOLVO TURBO 210HP

prodajem volvo 850 2.0 turbo registrovan do 12.10,motor 2000ccm,snaga 210HP,crni,kozna sjedista sa grijanjem,klima,16"alu felge i ostala oprema....FULL...auto je luuuuuuuuuuud,nije normalno kako ide a cijena je vise nego povoljna obzirom da je 97 godiste....za sve informacije moj broj je 061 755 345 adnan,pa bujrum....sjest,probat....
cijena je 5500KM ali nije fix moze dole...
evo par slika!!!!!!!





ovo sto su prljave gume je sto nam rade tj uvode vodu pa je sva cesta razrovana,prljavo je sve!!!!!
 
cijena je ta....autu je prva registracija....2003 uvezen,placena carina i covjek umre,nakon ostavinske moj prijatelj ga uzme i plati pdv i registruje,al morao otici u austriju raditi pa ostavio meni da prodajem,potreban mu je jedan dobar servis i imas auto pravo....pogledajte cijene na marketu i piku i vijjecete da je ova cijena ekstra povoljna s tim sto moze par stoja nize zbog tog servisa.....auto sam vozio i trenutno je kod mene u grazi,bujrum vidjet, probat...po mogucnosti kupiti....
;););)

neznam koliko se vidi al kod mene je citava ergela auta....polo,reno 5 mojj audi6 i volvo a u garazi motor yamaha....bas volim auta i motore....
 
kolko je preso bogati? i jel to svo vrieme stojo? tih 7 godina...jer to ga je ubilo garant...i de stavi par slika unutrasnjosti...
 
sve vrijeme bio u garazi al redovno paljen i pomalo vozan,al ipak bi trebalo jedan servis obavit i ima neke stvari koje bi se trebale uradit,to je jaran zezno jer je poco odmah vozat,preso je oko 140000 al je nedavno stao celer.....nije ubijen,nnije vozen ludjacki,kazem opet ,jaci servis i drajvaj.....i jos bi radi toga cijena isla par stoja nize!!! pa neznanm stvarno sta bi civjek uzeo za ove pare,malo novija dvojka je tih para!!!!!golf!
 
evo par slika unutrasnjosti!!!!!!






ovo su slike slikane u novembru tad je imao 138000 a negdje u januaru mu je stao celer na 139000 i sitno da ne bi bilo da lazem!!!!!!

pardon nije u januaru negdje u decembru al nije toliko ni bitno!!!!!!
 
:icon_confused: CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!! CIJENA JE 5000KM!!!!!
 
Član
Neznam sta je sa volvom ali Adnan rahmetli je poginuo u saobracajnoj nezgodi tako da nemam ni koga da pitam.Nevidjam mu buraza ali ako ga vidim pitat cu ga.Ima negdje u temama i njegov audi.Bio je na prodaju i on ali neznam da li je prodan.Za 5000 km.
 
Član
R.I.P. Nisam ga znao, nek mu je laka zemlja!

ako mozete pogledajte, postoji mogucnost da ga uzmem, trenutno imam jednog citroen Xsaru, pa bih nju prodao uzeo ovog volva i sredio!
 
Top