Volvo s60 2012 Drive

Volvo s60 2012 Drive

Član
Koliko je preso...ja sam odustao od ovakvog zato sto im se katalizator mora mijenjati na 120.000

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
Kad sam ga kupovao, prešao je 52.500 km, a sad je već na 53.500 (kupljen pretprošle sedmice)..Je li to 100% da se mora katalizator mijenjati? Je li ima neka fabrička, ili je to koliko ga "čepiš"..
 
Član
U bosni vjerovatno ne moras. Ali ja sto sam citao ovdje, partikel filter se mijenja izmedju 120.000 i 140.000 i nije jeftin. Govorim i 1.6eDrive, za 2.0 ne znam.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
U bosni vjerovatno ne moras. Ali ja sto sam citao ovdje, partikel filter se mijenja izmedju 120.000 i 140.000 i nije jeftin. Govorim i 1.6eDrive, za 2.0 ne znam.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
Evo upravo sam pronašao, na nekih 120.000 km bi se trebao mijenjati DPF, a koliko znam, to je nekih 1.000 €. S obzirom da prelazim cca 25.000 km godišnje, znači za neke 3 godine bih trebao ovo promijeniti ako hoću da bude sve kako treba.
 
Član
Predobro auto, neka je sa srecom. Svaka cast za odabir, meni se bas volvo vozila svidjaju u buducnosti se mozda neki i kupi. Fino mu pristaje ta boja meni extra izgleda sa vana, a unutra je isto mocan. Vjerujem da je uzivanje za voznju
 
Član
Predobro auto, neka je sa srecom. Svaka cast za odabir, meni se bas volvo vozila svidjaju u buducnosti se mozda neki i kupi. Fino mu pristaje ta boja meni extra izgleda sa vana, a unutra je isto mocan. Vjerujem da je uzivanje za voznju
Hvala brate puno. Boja je odlična, čak mi i djevojke počele mahati iz drugih auta :p..

A da aBd bude prilika da kakvog S90 ovdje prikažeš uskoro :). Ili S60 Polestar :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Top