volvo s40 1.9TD

volvo s40 1.9TD

Ovo je moj volvo. Kod mene je već šestu godinu. Motor je radio reno; 1.9TD 66kw.
Malo je reći da sam prezadovoljan. S obzirom na malo kilovata vuče kao lud,naročito nakon ugradnje čipa. :icon_smile:
Jedino sto me nervira vezano za ovaj auto je nabavka dijelova jer gdje god da se pojavim u autodijelovima svi se hvataju za glavu i govore kako je teško naći za njega bilo šta i kako je sve ekstremno skupo. Te priče su čiste gluposti. Jeftiniji je za održavanje od golfa četvorke. Do sada nisam imao neka veća ulaganja ali planiram da ga sredim generalno. Ima jakog mehaničara a lakiranje ću sam da odradim. Možda bude i nekih prepravki ali o tome ću da razmišljam tek krajem ljeta.
82247800.th.jpg
[/URL][/img]

 
BHT Ovisnik
fin volvo,svatko hvali ove diesele,za pocetak rijesi farove i zmigavce,trazi od redizajna crne ili sive kao u mene i ofarbaj mnogo ce se proljepsati te kakve felgice:cool:
 
Član
ovaj moj komsija ima ovakav volvo, isti i bojom i motorom. kaze da nikako nema problema, osim sto ga zeza far na vozacevoj strani, ne moze nanijet sijalica, a ne mogu da otkriju uzrok crkavanja.ostalo sve perfektno
i ovaj tvoj izgleda pravo pristojno, dobar auto;)
 
Za sve ove godine ja sam imao malo problem sa zutim gabaritima u branicima ali drugi puta kada su otkazali narucio nove kod nuica i problem rijesen. Sto se tice farova i stopova jos sam neodlucan. Planiram ga prefarbati u fordovu elektrik oranz boju koju sam vidjeo na ford fokusu st. Tako da nemam pojma dali staviti crne farove i stopove ili neke druge jer se bojim da se nece uklopiti bas naj bolje sa bojom.
 
Top