volvo opet fulio

volvo opet fulio

Ma šta pokušavaju s ovim sranjima, od ljudi napraviti robote :icon_mad:
Ma koji senzori i kamere........ :icon_mad:


U ostalom, od kada je Volvo postao kinesko vlasništvo, ovo ne treba čuditi :D :lol:
 
Član
glupost kako god da pogledam:icon_rolleyes:

sta ce mi za to senzor,normalno je da cu ja zakocit kad vidim pjesaka ispred auta,..
 
Član
kad smo mi gledali xc60 i prodavac kaze koci sam ovo ono, koci ***** ocigledno :D kineska je on marka, nije vise to to
 
Član
nisam smio dati svoj komentar ispod linka, ali ocito razmisljamo isto :)

kinesko. Jos i onaj video kad udara u kamion (ima negdje u tekstu ovog sto je ovdje)
 
Član
Te pogreške na javnim testovima su se dešavale Volvu i prije Kineza. Najlošija karika auta je većinom vozač. Vozajte se i uživajte, nećemo još dugo:D
 
dok prave greske losi su al zato kad osmisle bit ce to golema stvar posebno sto ce se smanjiti broj nesereca , al kao sto zela kaze ovo sve ide vise i vise na ebene robote senzore i ostale qurce , sve ce biti manje i manje old school voznje gdje kad ga zavrnes nema TC i ESP-a da te ispravi neg ga valjas kako znas :)
 
Član
Voznja mnogima predstavlja slobodu i uzivanciju sa ovim sranjima ubija ono zabavno i ostaje ti ono dosadno, cekanje pred semaforima ili kad god nekome prdne macka u komiluku auto ce sam odreagirati...

Ovo je isto koda jebes lubenicu, tehnicki jest isto, ali ni blizu prave stvari....

RWD+horsepower+horse za volanom=belaj&uzivancija hahahah :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Voznja mnogima predstavlja slobodu i uzivanciju sa ovim sranjima ubija ono zabavno i ostaje ti ono dosadno, cekanje pred semaforima ili kad god nekome prdne macka u komiluku auto ce sam odreagirati...

Ovo je isto koda jebes lubenicu, tehnicki jest isto, ali ni blizu prave stvari....

RWD+horsepower+horse za volanom=belaj&uzivancija hahahah :D

To govoriš iz iskustva?:lol::lol:

Bolja je džigarica:D
 
I kada naprave sistem da radi kako bi trebao, ne izlazi mi iz glave slika kako se vozim u njemu, gledam negdje u nebo, i pjesak u zadnji tren odluci skociti na cestu i pretrcati, auto odreaguje, ne udarim ga, i posto je kocio punom snagom, pjesak se ukoci na mjestu od straha, a iza mene neka krsina od golfa ne uspije zakociti, zalijepi se nazad u mene, i moje auto ponovo u pjesaka, znaci nije ovo za nasih cesta :D
 
Top