Volkswagen u Hrvatskoj uveo četvorogodišnju garanciju

Volkswagen u Hrvatskoj uveo četvorogodišnju garanciju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.
vw%20golf-vi-3.jpg

Volkswagen je odlučio da dosadašnju dvogodišnju garanciju u Hrvatskoj produži na četiri godine. Program uvođenja 4 – godišnje garancije je premijerni projekat za Volkswagen pa je Hrvatska ovim postala prva zemlja u kojoj Volkswagen vozila imaju 4 – godišnju garanciju.

Tačnije, Volkswagen garancija vredi za 4 godine ili za 100.000 pređenih kilometara, bez ograničenja kilometraže za prve dve godine. U garanciju su uključena sva Volkswagen putnička vozila kupljena i isporučena preko ovlašćene VW mreže u Republici Hrvatskoj nakon 16.04.2009.
 
Legend
Nisu oni ocajni, sto su zapravo uradili, nista, vjerovatno ces i preci za 4 godine 100000 a ima tamo caka sta zapravo spada u tih 100.000 nije to bas tako bajno
 
Član
daki je napisao(la):
Nisu oni ocajni, sto su zapravo uradili, nista, vjerovatno ces i preci za 4 godine 100000 a ima tamo caka sta zapravo spada u tih 100.000 nije to bas tako bajno

potpis
 
Član
jest daki,al na prvi pogled je bajno,i vecina kupaca ce zbog toga mozda malo bolje razmislit o kupovini...stvar je da opelu u hr niko ni do koljena nije,jednostavno to vozaju,najvise vole...ovaj potez je cisto marketinski...vecina vozaca ce za 4 godine preci 100.000...auto ne propada od starosti,nego od voznje...isto ti dodje...al eto,nek pokusavaju...kod nas ne smiju,u nas poluosovine pucaju vec nakon 50.000,po ovim cestama:lol::lol::lol::lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
jest daki,al na prvi pogled je bajno,i vecina kupaca ce zbog toga mozda malo bolje razmislit o kupovini...stvar je da opelu u hr niko ni do koljena nije,jednostavno to vozaju,najvise vole...ovaj potez je cisto marketinski...vecina vozaca ce za 4 godine preci 100.000...auto ne propada od starosti,nego od voznje...isto ti dodje...al eto,nek pokusavaju...kod nas ne smiju,u nas poluosovine pucaju vec nakon 50.000,po ovim cestama:lol::lol::lol::lol:

ma samo da zamazu oci
 
Član
nasmija me zena maloprije u pekari nema kusur da mi vrati od 4km i pita hocul krajnicu za golfa umjesto kusura:lol::lol::lol::lol::lol:
i u pekari ima djelova za golfa :icon_biggrin:
 
Član
I Audi u hrvatskoj nudi 4 godine,to je po meni odlican potez,i ja sad da moram kupovat auto,otisao bi u hrvatsku kupio auto..
 
Član
Posto su uveli Fiatovu Common-Rail tehnologiju mogu komotno i bez ikakvih problema povecati garanciju na vise godina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top