Volkswagen Mk5 GT sport °by sandy

Volkswagen Mk5 GT sport °by sandy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro je;)
samo ima greski oko ovog svjetla nisi trebo skidat samo si trebo bad luck uradit a ovako boja ti nije ista a nije fino ni iskruzeno
ovi tockovi premali trebo si ih povecat i fino uradit al ovo sve je za 5 malo ove rupe na ova 2 usisnika si trebo smanjit moze macka uci a ovaj usredini usisnik lose iskruzio
ideja mi se svidja skrooooozzzzz:cool:;)

samo naprijed:icon_biggrin:


dobar rad
 
Član
nije lose,svidja mi se,ima greskica al su sitne,skoro zanemarive,u cjelini mi je rad fin,jedino mi nekako ova kombinacija bijele i crvene ne lezi:icon_rolleyes:
ostalo je extra;)
 
Član
hvala na komentarima

@ Tarik ja sam ga uradio skoro gotov jos samo da ga ti izbrushas onako kako smo se dogovorili, ovo sam radio jer mi se nije dalo spavat :lol:
 
Član
fin rad,prvo što sam primjetio da se boja branika ne slaže s autom, nadam se da će kedi biti bolji ;)
 
Član
e sandy...posalji mi tamo na ps-u, u poruci link za 3200x2800, pa kad uhvatim vremena da to izbrusham....
 
Član
inace ono sto sam zaboravio napisat ovo je sastavljeno u 3 sata, a caddy kojeg radimo ja i tarik bit ce vrh , vidjet cete ga tu na forumu
hvala na komentarima
 
Član
Svidja mi se styling na koji radis uvjek nekako na nacin da izgleda sa nest ogromno konja..Al sve u svemu jako fin rad.
 
Legend
malo ti je pobjegao ovaj prednji tocak, malo vise :)
i trebao si staviti neke racing tockove tipa oz superleggera ili racing (bijele) super bi izgledao ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top