Volkswagen Golf R Line

Volkswagen Golf R Line

Član
Volkswagen-Golf-R-Line.jpg


VW je objavio detalje i slike novog Volkswagen-a Golf R Line koji se temelji na šestoj generaciji popularnog modela. Volkswagen Golf R-line dolazi sa novim aerodinamičnim paketom koji uključuje novi prednji branik, stražnji branik s integriranim difuzorom, 18 colne aluminijske felge, te bočne pragove (lajsne).

Što se tiče unutrašnjosti, Volkswagen Golf R-line program nudi aluminijski dodatak na pragovima vrata sa R logom, kožni sportski upravljač i pedale od nehrđajućeg čelika, sportska sjedala koja mogu biti pokrivena sa tkaninom ili kožom, i nositi R logo.

Volkswagen-Golf-R-Line-1.jpg


Volkswagen-Golf-R-Line-2.jpg


Volkswagen-Golf-R-Line-3.jpg


Volkswagen-Golf-R-Line-4.jpg


Volkswagen-Golf-R-Line-5.jpg


Volkswagen-Golf-R-Line-6.jpg


Volkswagen-Golf-R-Line-7.jpg
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Ono što je bitno za R se nalazi ispod haube. ;)

Ja mislim da je ovo samo sminkerski paket opreme, nesto ko Audijev S-line, tako sto se tice motora, nema veze sa S-om ili R-om...
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
volio bih da budem vlasnik jednog ovog golfa :icon_biggrin:

pricajte sta hocete ja ga vidio uzivo meni je exstra :cool:

Vidio takođe uživo u Zagrebu obični i R jedna kraj drugoga iste boje...jednostavno nije isto auto izgledom a tek performansama...a sad ovo dođe kao audi S-line...liči na ono pravo ali nije u prevodu obična šminka...
 
Ovaj R line Golf izgleda sasvim pristojno i lijepo...
Nikad nisam bio ljubitelj veliki Golfova, ali mi je sestica prirasla srcu, vozao sam jedno vrijeme 2.0 TDI highline, stvarno nijedne zamjerke osim turbo rupe poduge nemam. Drzanje na cesti, osjecaj u voznji su dosta bolji od konkurencije, imao sam priliku i za malo potezanja sa sesticom R od Jajca do Mrkonjic Grada prije par mjeseci, takodjer prelijepo ga je voziti, pogotovo na otvorenoj cesti, sa dosta krivina, uspona itd.
 
Član
kao što neko reče ne vezano za motor, ovo je paket opreme koji je imala i petica, meni je baš super, unutrašnjost pogotovo, sjedišta i volan su baš super i malo kulturnih spojlera vani, dobri točkovi i baš lijepo izgleda, a što se tiče performansi bolji je samo ovjes, ostalo zavisi od motora
 
Član
Jbg, u svakom slučaju je bolji od standardnog Golfa. Standardni mi je odvratan, ama baš nikako mi ne leži. U ovom bih se već bolje osjećao.
 
Član
Šta mislite koliko košta full r paket oprema vanjski + unutrašnji :) dovoljno da recimo u bih niko ne naruči ma koliko on bio extra... radije bi dao na bolji motor tipa gt-a ili gtia, dsg, bixenon, i sl gluposti....
 
Top