Volkswagen Corrado SLC - Angel Of Death

Volkswagen Corrado SLC - Angel Of Death

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
eurp_0810_02_z+1992_volkswagen_corrado_slc+front_view.jpg

eurp_0810_04_z+1992_volkswagen_corrado_slc+driving_by.jpg

eurp_0810_15_z+1992_volkswagen_corrado_slc+side_view.jpg

eurp_0810_08_z+1992_volkswagen_corrado_slc+rear_view.jpg

eurp_0810_16_z+1992_volkswagen_corrado_slc+side_view.jpg

eurp_0810_17_z+1992_volkswagen_corrado_slc+front_side_view.jpg

eurp_0810_14_z+1992_volkswagen_corrado_slc+wheel.jpg

eurp_0810_13_z+1992_volkswagen_corrado_slc+center_controls.jpg

eurp_0810_06_z+1992_volkswagen_corrado_slc+recaro_trophy_seats.jpg

eurp_0810_09_z+1992_volkswagen_corrado_slc+turbo_motor.jpg

eurp_0810_10_z+1992_volkswagen_corrado_slc+turbonetics_t04e.jpg
 
Član
DA iskreno kazem srednja zalost...felne tako tako...ne znam majke mi, nista posebno, koda je iz BiH :D
 
Početnik
E bem ti ovakav tuning, da mi je samo znati sta je na njemu ''uradjeno'' pa da se kaze da je ''tuniran''..da su ga bar ogolili do sasije, pa da bude trkac, ovako...jad i cemer...
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
E bem ti ovakav tuning, da mi je samo znati sta je na njemu ''uradjeno'' pa da se kaze da je ''tuniran''..da su ga bar ogolili do sasije, pa da bude trkac, ovako...jad i cemer...

auto je kultura a ne mora imati spojlere od metar, i jos dzidze neke pa da se kaze da je tuniran kao kod "nekih" auta...a da kazes jad i cemer to je vec vise nego pretjerano reci...u svakom slucaju auto je fino lijepo kulturno sredjeno...o motoru se nema sta ni pricati..pozzz
 
Početnik
Ja koliko vidim, samo je ''sredjen'' motor, i nista vise, odabir felgi je u najmanju ruku retardiran, kao i ova ''kulturno'' nataknuta plasticurina naprijed koja bi trebala da predstavlja sta?! Spojler?! Nisu se udostojili da promijene ili bar urade reparaciju sica koji je pocijepan (treca slika odozdo) a prica se o nekoj kulturi i sredjenosti..

L.P.

Edit: na kraju, ovako kockastim autima i ne stoje spojleri, samo je za moj ukus too fuckin' simple and clean, i to je to..
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ja koliko vidim, samo je ''sredjen'' motor, i nista vise, odabir felgi je u najmanju ruku retardiran, kao i ova ''kulturno'' nataknuta plasticurina naprijed koja bi trebala da predstavlja sta?! Spojler?! Nisu se udostojili da promijene ili bar urade reparaciju sica koji je pocijepan (treca slika odozdo) a prica se o nekoj kulturi i sredjenosti..

L.P.

Edit: na kraju, ovako kockastim autima i ne stoje spojleri, samo je za moj ukus too fuckin' simple and clean, i to je to..

Just maybe you need to consider that there is still more then a few people out there who like it fuckin' simple and clean...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top